Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek belemenjek? Szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belemenjek? Szex a lakbér helyett.

Figyelt kérdés

Orvosis hallgató vagyok, akit a szülei támogatnak anyagilag, ösztöndíjakból, és diákmunkából (amire sajnos csak nagyon kevés időm van, ha jól szeretnék teljesíteni) próbálom fenntartani magam. Sajnos a jelenlegi albimból el kell költöznöm, és ztegy férfi ismerősöm megtudva tett nekem egy ajánlatot. Rég óta tetszem neki, de nekem ő nem igazán az esetem, ezért nem kezdtem eddig vele. Van egy saját lakása, amiben ki szokott adni egy szobát, amit felajánlott nekem annak fejében, hogy hajlandó vagyok heti egyszer lefeküdni vele, és csak rezsit kell fizetnem, lakbért nem. Fogalmam sincs mit tegyek, mert természetesen ez nagyon nem egyezik az erkölcsi elveimmel, de nagyon pénzszűkén vagyok, és leszek még várhatóan amíg egyetemre járok. Szóval most fontolgatom, hogy egy ideig belemenjek-e amíglegalább összegyűjtök egy kis pénzt, mivel jelenleg egy új albérlet kauciójára sem futná.

Rokonaim nincsenek, akik segíthetnének, és sajnos a barátaimon sem êlősködhetek. Nem az itteni válaszok alapján fogok dönteni, de hátha most ér a megvilágosodás :)

Szóval, szerintetek mit tegyek?

20/l


2014. szept. 22. 17:37
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
upsz, az elején kimaradt a *NEM (támogatnak)
2014. szept. 22. 17:38
 2/13 anonim ***** válasza:
Az ugye nem is jut eszedbe, hogy keres albérlőtársakat vagy társat akivel közösen fizetitek és mindjárt nem is kell annyit fizetned.
2014. szept. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha ezt megteszed prostituálod magad. K..va akarsz lenni mellék állásban?
2014. szept. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
neked is jó a kufirc,de ahogy érzed
2014. szept. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hu..hát ha a srác normális akkor elfogadható szerintem de ha tényleg nincs más. Ha megbízol benne akkor lehet. Csak ez roncsolja a szémelyed 16/f
2014. szept. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%

Tegyük félre az erkölcsi dolgokat...


Csak gyakorlati szempontok:

- Mit csinálsz, ha egyszer csak sűríteni akarja az alkalmakat?

- Mit csinálsz, ha beleszeretsz valakibe? Kettős játék? Vagy elmondod neki, mi a szitu? Vagy lesz lehetőséged azonnal költözni?

2014. szept. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
eddig is albérlőtársakkal laktam, még szobatársam is volt. igen, ilyen csóró vagyok, nekem ez is drága :D
2014. szept. 22. 17:42
 8/13 teshow válasza:
52%
Szerintem legyen tartásod ha most semmibe venèd magad akk kèsöb ? Ne meny belle 20/f
2014. szept. 22. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőtt belevágsz, adj fel legalább egy-két hirdetést, hogy albérlőtársakat keresel. Egy próbát megér. L
2014. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
86%

Te tetszel neki, de ő neked nem annyira. Más férfi ilyenkor udvarolna, és megpróbálná bebizonyítani, hogy igenis megérné vele összejönnöd. Ehelyett ez a férfi ismerősöd talált egy "jobb" megoldást: anyagi ellenszolgáltatásért "megvesz". Odaköltözöl a fedele alá, egzisztenciális függőségbe kerülsz tőle. Most még csak heti egy szexet akar, aztán később meg ki tudja mit és mennyit.

Ha ebbe most belemész, nem az erkölcsi dilemmád lesz a legnagyobb bajod, hanem hogy anyagi függőséged okán tökéletesen ki leszel szolgáltatva. Sokkal nagyobb dilemma lesz majd az, hogy nyeld-e még tovább a dolgokat (akár szó szerint is), vagy éppen az egyetemet hagyd ott, mert nem tudod máshogy fönntartani magad?

Szerintem volna más megoldás a helyzetre (közös albérlet például, ahogy előttem is írta egy hozzászóló). Nem érdemes ebbe csak azért belemenni, mert pillanatnyilag egyszerűbbnek tűnik. Később ugyanis sokkal nehezebb lesz kiszállnod belőle!


N35

2014. szept. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!