Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy döntés előtt állok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy döntés előtt állok, belemenjek?

Figyelt kérdés

külön szeretnénk lenni a barátnőmmel a családjainktól, de egy vagyon az albérlet.


Jött egy lehetőség, a barátnőm anyjának a házában (a tulajdonosok a gyerekek, de az anyja a haszonélvező) adott egy üres terület, kb 20 négyzetméter, oda szeretnénk egy garzont, hogy elvonulhassunk. Pont ez a hangsúly. Az elvonulás, az, hogy külön.


Az anyja leszarta ezt a területet egészen eddig egyébként, de most kezd mindenbe belepofázni, segít is persze, de bele is pofázik sőt, már veszekedések is voltak, hogy miért pakoltunk át pl néhány téglát az ajtó alatt.


Nos vettünk már oda 60 ezerért egy kandallókályhát, és most fog jönni hó végén egy 70 ezres komoly üveg bejárati ajtó. Én fogom az ajtót kifizetni és kicsit (nem kicsit) aggaszt, hogy minden szögbeverésnél odajön a barátnőm anyja b....gatni minket.


Bízzak a barátnőmben, hogy ha végre nagy nehezen meglesz ez az egész, a mienk lesz a terület, vagy sosem lesz ennek vége? Elég sok dolgunk van még ott, vízvezetékekek, villany, csatorna, bútorok, a kertet is szeretnénk rendbe vágni.


Annyira egy hálátlan az anyja, nagyon sok szemetet pakoltunk el és legutóbb is csak azt kaptam a pofámba, hogy azért tesszük odébb, hogy még nehezebb legyen kidobni? 10 éve ott áll.


Nem akarom magam megnyomorítani, de még mindig jobb lehet mint az albérlet...


2014. febr. 26. 01:08
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
A barátnőmet sem szeretném elszomorítani de nekem van egy olyan érzésem, hogy az anyja direkt akadályoz minket, hogy ne legyen teljesen jó és dörzsöli a markát, hogy kap majd egy félkész házrészt tök ingyen, mi meg úgyis elmegyünk duzzogva albérletbe. Vagy bárhova.
2014. febr. 26. 01:10
 2/30 A kérdező kommentje:
A barátnőm azt mondja meglesz, jó lesz... ne aggódjak az anyja miatt kerüljem a konfliktust, oké, de basszus ingyen fizetem a renoválásait és akkor még ezt kapom a pofámba? Hogy legyek nyugodt???
2014. febr. 26. 01:11
 3/30 anonim ***** válasza:
Anyós, mond neked ez a szó valamit? :D
2014. febr. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
albérlet: (két havi kaució alaphangon az ajtó ára, szóval nem halok bele ebbe az összegbe, de ha már én fizetem, és egy tiszta új kezdést akarunk ott a barátnőmmel, miért kell belepofáznia annak, akit eddig az sem érdekelt, hogy patkányok éltek abban a részben...)
2014. febr. 26. 01:13
 5/30 A kérdező kommentje:
Utolsó... hát igen...
2014. febr. 26. 01:14
 6/30 anonim ***** válasza:
Mi a francnak építesz olyan területre ami nem is a tied? Végzel a felújításokkal, építkezésekkel, átalakításokkal, majd az anyós kidob a házból. Tök jól fogsz járni, elszórtad a pénzed a nagy büdös semmire...
2014. febr. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is ettől félek!!!!!!!
2014. febr. 26. 01:16
 8/30 A kérdező kommentje:
Pont ettől félek, de a barátnőm szerint nincs gáz, nem fog, ő nem engedi majd, stb. Ráadásul a tulajdonosok a barátnőm, és a testvérei, az anyjuk csak haszonélvező.
2014. febr. 26. 01:21
 9/30 anonim ***** válasza:
Haszonélvezőnek több a joga, mint a tulajdonosnak, ezt megsúgom !!
2014. febr. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Tudom! Pont ezért aggódom. Ha már most morog, mi lesz később! Lehet, hogy a kapcsolatom (nagyon szép, kedves barátnőm van, nagyon szeretem) fog rámenni, de lehet, hogy nem fogok részt venni ebben az egészben....
2014. febr. 26. 01:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!