Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek belemenjek? Szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek belemenjek? Szex a lakbér helyett.

Figyelt kérdés

Orvosis hallgató vagyok, akit a szülei támogatnak anyagilag, ösztöndíjakból, és diákmunkából (amire sajnos csak nagyon kevés időm van, ha jól szeretnék teljesíteni) próbálom fenntartani magam. Sajnos a jelenlegi albimból el kell költöznöm, és ztegy férfi ismerősöm megtudva tett nekem egy ajánlatot. Rég óta tetszem neki, de nekem ő nem igazán az esetem, ezért nem kezdtem eddig vele. Van egy saját lakása, amiben ki szokott adni egy szobát, amit felajánlott nekem annak fejében, hogy hajlandó vagyok heti egyszer lefeküdni vele, és csak rezsit kell fizetnem, lakbért nem. Fogalmam sincs mit tegyek, mert természetesen ez nagyon nem egyezik az erkölcsi elveimmel, de nagyon pénzszűkén vagyok, és leszek még várhatóan amíg egyetemre járok. Szóval most fontolgatom, hogy egy ideig belemenjek-e amíglegalább összegyűjtök egy kis pénzt, mivel jelenleg egy új albérlet kauciójára sem futná.

Rokonaim nincsenek, akik segíthetnének, és sajnos a barátaimon sem êlősködhetek. Nem az itteni válaszok alapján fogok dönteni, de hátha most ér a megvilágosodás :)

Szóval, szerintetek mit tegyek?

20/l


2014. szept. 22. 17:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem ha elveiddel ellenkezik, fel sem merül benned a gondolat, hogy belemész. Ez rámehet a lelkivilágodra később amikor megbánod, hogy ha belemész...
2014. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tényleg nehéz a helyzet. Neked kell mérlegelned,hogy mennyire tudsz ezzel megbirkózni. Én is orvosira járok, tudom,hogy milyen költségekkel jár, de nem hiszem ,hogy ne lenne más megoldás, ráadásul olyan negatív élményként maradhat benned ez az egész, amely későbbiekben visszatérő rossz érzésként fog elő- elő törni, gondolj bele, ott állsz orvosként, akit jobbára mindenki megbecsül, magasabb társadalmi státuszú, egy ilyen helyzetben ezekre visszagondolva szerintem nem lenne a legjobb ötlet, de ez csak az én véleményem, és a szükség nagy úr.
2014. szept. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nagyon megértem a problémádat!

Az albérlőtárs sem megoldás, akkor - ha reálisan nézzük a dolgokat - nincs más megoldás, mint elfogadod az ajánlatát.

Jól is kijöhetsz belőle, ha jó előre és pontosan mindent tisztáztok, és ahhoz tartjátok is magatokat mindketten.

Valószínű, hogy ét kell rendezned az erkölcsi elképzeléseidet, de a kényszer valójában tényleg nagy úr!

Nem te leszel az első és nem az egyetlen egyetemista, aki a testével keresett pénzt a tanulásához. Ez nem a te szégyened! Ne áruld el senkinek, és nem is kell elszámolnod senkinek!

Nem tudom, hogy a szóba jöhető pár város közül melyikben vagy, de esetleg egy kollégiumi elhelyezést nem lehet elintézni? Vélhetően nem, mert akkor megtetted volna...

Nem leszel ezáltal prosti, hanem mindent megteszel azért hogy elvégezhesd az egyetemet! Semmivel sem leszel tisztességtelenebb másoknál, akik kényszer nélkül nyomatják a kóbor-numerákat...

Kíváncsi vagyok hogy mi lesz a döntésed? (én bátorítlak)

2014. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!