Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a tini srácok 90%-a csak szexre megy (velem), a maradék kisebbség pedig nyomi?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. A fiúk jó csajnak tartanak, nem akarok egoista lenni, sőt, de nagyon sok srácnak bejövök. Viszont aki kinéz valahogy, meg nem egy - már elnézést - béna gyerek, az csak és kizárólag dugásra megy, (persze etetnek hogy ők kapcsolatot akarnak, aztán persze...) aki pedig nem és komolyan akarja velem, azokra hadd ne mondjak jelzőt. De ebben az a kiakasztó, hogy a tényleg csúnya lányoknak van komoly kapcsolatuk egész helyes és aranyos, rendes srácokkal, nekem meg ez jut? :/ Nem hisztizni akarok, hanem csak érdekelne a dolgok miértje. Nem öltözök r#bancosan, sőt, nem nézek ki úgy, nem viselkedek úgy. Arról sincs szó, hogy nem vállalnának fel barátnőjükként mert ahhoz nem vagyok elég jó nekik, mert (oké, egómanó de na :D) tényleg jó csajnak tartanak a fiúk. De akkor meg ez mi? Sosem lesz már egy olyan srác az utamban, aki nem egy lyukként tekintene rám? Igazán nem kérek sokat. Külsőre átlagos legyen, nem is szeretem a kifejezetten helyes srácokat. Belsőre pedig annyi hogy ne legyen nyomi és persze legyen meg a közös hang. Ennyire nehéz lenne? :/
2014. szept. 22. 19:21
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
nem lenne nehèz:)
2014. szept. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
"maradék kisebbség pedig nyomi" Viszont lehet azok közt van az aki megtenne érted bármit és szeretne, megbecsülne erről ennyit...
2014. szept. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
akkor én miért vagyok ennyire szerencsétlen? :D
2014. szept. 22. 19:24
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésed alapján az értelmi színvonalad nem haladja meg azt a szintet, hogy dugások kívül többre tartsanak, már ne haragudj meg, hogy ezt mondom.

Gyerekes és felszínes a gondolkodásod, másokat lenézel, magadat pedig magasztalod.

Ez a "nem akarok egoista lenni" pedig szimpla porhintés, de látszik, hogy az vagy.

2014. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

# 2

nem tehetek róla, ha nekem nem jönnek be, meg alapból olyanok...

2014. szept. 22. 19:25
 6/30 anonim ***** válasza:
Mi imádjuk megalázni az ilyen öntelt csajokat mint Te vagy, és hasra esik magától, szóval egyértelmű hogy csak megdugjuk..aki kicsit csúnyácska, de értelmesebb mint pl Te vagy, és nincs elszállva magától, azzal sokkal érdemesebb komoly kapcsolatot kialakítani...úgyhogy vagy lentebb veszel magadból, vagy csak arra fogsz kelleni :D 23
2014. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
dugásra vagy jó kislányom
2014. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Azért eléggé el vagy szállva magadtól. Ne haragudj ha megbántalak, de ezt gondolom. Az ilyen nagyképű, flegmák pedig a srácoknak általában egy dologra kellenek...
2014. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

jaguar

felszínes? kíváncsi lennék, miből következtettél erre... :D te nyilván összejönnél egy olyan lánnyal, aki külsőre nem tetszik. :D

nem nézek le senkit, egyszerűen csak őszintén leírtam amit gondolok. ha ismernél akkor rájönnél, hogy magamat pedig a béka feneke alá tartom. :D

gyerekesnek lehet, de gyerek is vagyok még. :P

2014. szept. 22. 19:27
 10/30 anonim ***** válasza:
Mert mast se irtal magadrol meg a fiukrol mint külsősegeket..abbol nem lesz kapcsolat.
2014. szept. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!