Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők akiknek volt már abortusza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akiknek volt már abortusza! Tudnátok beszámolòt tartani!? Már mint akkor mi is történik pontosabban? Mit csinál az orvos?

Figyelt kérdés
Bocsi ha hülye kérdés

2014. jún. 22. 21:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%

google első találat:


[link]

2014. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Elaltatnak, és az orvos elvégzi a beavatkozást. Nem fogsz érezni semmit. Még aznap vagy másnap hazamehetsz.

De Magyarországon sehol nem ölik meg a magzatot sóval, mert akkor már nem végzik el az abortuszt.

2014. jún. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Bemész, másnap kikaparnak, hazamész.
2014. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

#1

Jeszusom...ez tènyleg ilyen borzalmas?

2014. jún. 22. 21:55
 5/19 anonim ***** válasza:

Szerintem ez a fentebb említett írás direkt arra megy, hogy aki elolvassa, annak bűntudata legyen (pl baba megölése, stb.) Annyi idősen még nincs baba, csak egy fejletlen kis kezdemény. Bár szeretem az abortuszellenességet, inkább szüljön gyereket az éhhalálba, had szenvedjen.

Ráadásul a cikk ferdít is.

2014. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13%
Miután a babának első hetekben elkezd dobogni a szíve, így én nem mondanám fejletlen kis kezdeménynek.
2014. jún. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Bemész a korhazba, csinalnak egy uht, elfoglalod a szobat, mutet max15perc altatnak, felkeltenek eszel, iszol,tusolsz, es haza mehetsz.
2014. jún. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Te mekkora egy kretén vagy! Valahol igazad van, de nem tudod ki miért kell,hogy ezt a döntést meghozza...könnyű úgy észt osztani,hogy ülsz valószínűleg egy irodában és unalmadban csesztetsz vagy a másik verzió...ülsz otthon gyesen apu meg haza hordja a fél millát. Nyílván nem szorakozásból csinal ilyet az ember. Vagy esetleg ezen a helyen dolgozol es szét vagy savanyodba most kell abbahagyni ez esetben, nem majomkodni meg lelkiismeretfurdalást okozni, igy is biztosan van elég baja annak akit erre az űtra visz az élet....igen csak 15 perc de ott örökké valóságnak tűnik.
2014. jún. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nem én tehetek róla, ha találva érzed magad...

Te már csak tudod, mi mennyi idő.

Nem irodában dolgozom, nem keres jól a férjem, van terven felüli gyerekünk is, akit vállaltunk, és állásban vagyok. Erről ennyit. Egy szó valótlanságot nem állítottam. Szó szerint a kérdésre válaszoltam. Hogy kellemetlen szembesülni a valósággal, na azt elhiszem. Máshol töltsd ki a dühödet, vagy vezekelj!

2014. jún. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy a kórházi dolgok előtt még van 2 kör a CSVSZ-nél, hátha meggondolod. És persze a 30 ezret ki kell fizetned érte, kivéve ha kisebbség vagy, akkor kedvezmény jár.

Egyébként a műtét része nem nagy dolog, azon kívül, hogy tényleg megölöd a saját gyerekedet.

https://www.youtube.com/watch?v=WbtI1LsbiIQ

Láttam már pár abortuszt műtős gyakorlat alatt, és miután vákuummal kiszívták, a gép szűrőjét megnézik, és lehet látni a testrészeit. Végül az orvos csinál egy kaparást, ahol a többi bennmaradt terhességi szövetet eltávolítja.

2014. jún. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!