Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szólítsam le? (lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólítsam le? (lány vagyok)

Figyelt kérdés

Látásbol ismerem elég rég óta. Még nem nagyon besz.. Elég sokszor néz,de szerintem csak azért mert én is nézem.

Milyen szöveggel szólíthatnám le?


2010. jan. 20. 18:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

én elvagyok vele/velük :D

28%-jaja :D

2010. jan. 20. 19:12
 12/20 anonim ***** válasza:

Szerintem amikor egyedül sétál az utcán akkor menj oda és szólítsd meg hogy: szia, látásból már ismerlek, biztos neked is ismerős az arcom, szeretnélek jobban megismerni, elmehetnénk valahova (és akkor itt mondod hogy kávézó, meki, kutyát sétáltatni, nézelődni, bármit csak lehessen beszélgetni) és akkor jobban megismeritek egymást, közvetlenebbek lesztek.Így felmerül a srácban hogy tetszik neked és ő rátér a lényegre:D így összejöttök, ja és kérdezd meg hogy van e barátnője, így jobban rájön hogy tetszik neked.

20/F

2010. jan. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

Bocs az OFFért,de az előző srácnak a válaszát ugyanúgy lányon is lehet alkalmazni,ugye? :D

De nem tól személyes,ha megkérdezem egyből,hogy van e barátja? :)

2010. jan. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Igen, lányon is ugyan így lehet alkalmazni, amit én szoktam is, nem személyes egyáltalán, ha kényelmetlen neki a kérdés max nem válaszol.
2010. jan. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

nekem is ugyanez a problémám.. :\

de a fiúk mértnem mernek odajönni?

sztemez így tök gas már h a csajnak kell 'nyomulnia' h legyenmár valami :S

2010. jan. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
jah, kellett nektek egyenjogúság meg emancipáció :P
2010. jan. 28. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Azok a fiúk akik nem mernek odamenni az azért van mert nincs önbizalmuk, nem tudják elhitetni magukkal hogy ők is tetszhetnek egy csajnak, vagy mert bunkó csajok csúnya szavakkal elküldték őket.
2010. jan. 28. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
kérdezd meg milyen színű lézerkardot szeretne
2010. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
56%
kérdezd meg tőle mennyi az idő és mondja azt teszem fel h egy óra előveszed a telefonododat és"jaj nálam is ennyi az idő jé az óráink együtt járnak,nbem járunk mi is együtt?" innen menni fog minden csak elgyél önmagad:D majd írd a fejleményket
2010. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
böfögd képen. én beindulnék rá.
2010. jan. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!