Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg szeret, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg szeret, vagy csak kihasznál?

Figyelt kérdés
A barátom mostanában egy kicsit zavaros. Nem találkozunk olyan sokat és már nem úgy beszél velem, mint régen. Nem értem, hogy mi a baja. Lehet, hogy beleszeretett egy másik lányba, de akkor miért nem mondja meg vagy valami? miért kell ennyir szenvednem? Előre köszönöm a válaszokat.

2014. szept. 23. 15:07
 1/4 anonim válasza:
A kapcsolatokban a feltekenyseg a leges legnagyobb hiba semmi aron se probalj meg kutakodni utana vagy telefonjaba megnezni sms-eket ne hivd fel azokat a (lany) baratokat akik a nevjegyzekeben szerepelnek hogy miert nm hadjak beken mert akkor azt hiszi nem bizol meg benne a legjobb ha elmesz vele egy nyugis helyre es megbeszeled vele. Mondd meg neki hogy ''Nem tudom hogy mondjam el de... kicsit feltekeny vagyok'' ha nm szeret mas lanyt valoszinuleg megerint (kez,vall) es kicsit halkabb hangon meg fog vigasztalni hogy nincs semmi baj
2014. szept. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a hasznos válaszokat :)

mindent megpróbálok

2014. szept. 23. 19:02
 3/4 anonim válasza:
na? :D
2014. szept. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz=onöm, hogy érdeklődsz, és egy kicsit javult a helyzet. :)
2014. szept. 27. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!