Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy csak kihasznál?

Figyelt kérdés
1év ès 6 hónap utánn szakított velem , de utánna úgy mond kibékültünk ès olyanokat mondott h hogy még szeret meg a családjának se mondta el hogy vége van és úgy tett mint ha igen együtt lennénk de Elhittem neki , azt hittem hogy akkor ujra kezdjük , de lefeküdtem vele és hanyagolt is olyan szinten hogy hozzám se szólt meg flegma meg titkolt a barátai elött aztán össze vesztünk hol ezért hol azért mert féltékeny volt valamelyikünk ... aztán megtudtam hogy csajozott a hátam mögött , és most még is velem van és nem csajozik , náluk voltam 2 hétig , fogunk még egymáshoz menni, nyaralni is , de még se járunk nem mondja hogy szeret stb..
2014. júl. 12. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Olyan vagy mint egy bányaló, most komolyan nem látod az egyértelműt?!
2014. júl. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azert nem kell sertegetni!



De igen eleg valoszinu hogy kihasznal.Nem biztos de valoszinu, en is voltam mar ilyen helyzetbe amikor mar nem volt szerelem de megsem tudtunk elszakadni mert jomoly erzeseink meg voltak de az egesz ugy tunt mintha felszines lenne az egesz.Szoval szerintem beszelj vele, vagy ha nem megy nagyon figyeld a jeleket

2014. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
de tényleg, nem lehetsz ennyire hülye. akivel szakítok többet soha össze nem jövök eleve
2014. júl. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!