Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihasznál, vagy tényleg szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihasznál, vagy tényleg szeret?

Figyelt kérdés
Van egy lány,kétszer szerelmet vallottam neki,mindkétszer nemet mondott,azt mondta soha nem lesz semmi köztünk.Kialakult azonban egy nagyon jó barátság,az elmondása alapján én vagyok a legjobb barátja,és ezt a facebookon is vállalja,és én is.Rengeteget beszélünk nap,mint nap,és búcsúzáskor mint a szerelmesek olyanokat írunk egymásnak:pl.: millió puszi,szeretlek,imádlak,és rengeteg csókos,szerelmes smiley.Búcsúzáskor van még ölelkezés is,kevés,de hosszú.Most adott egy lehetőség hogy lenne munka messzebb,és ez azzal járna hogy nem látnám sűrűn.Erre ő eléggé elszomorodott,és mondta többször hogy nem szeretné,ha elmennék.De azt csinálok amit akarok.Sokszor volt hogy vmit félreértett amit mondtam,vagy csináltam.Talán ha meg tudnám változtatni ami nem teszik neki,akkor járhatnánk.Vajon szeret jobban is,mint egy barátot?

#utazás #barát.szerelem
2014. júl. 15. 13:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Jobban jársz a melóval szerintem.
2014. júl. 15. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne add fel érte a lehetőségeid, jó vagy neki mint barát akire támaszkodhat de ennél semmi több.. Bocsa kifejezésért de lényegébe "ha nincs ló jó a szamár is" esettel állsz szemben sajnos.
2014. júl. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez akkor derül ki ha összejön valakivel...ha akkor "dob" akkor csak kihasznált...
2014. júl. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
"és ezt a facebookon is vállalja" ezen nagyot nevettem. :D Én a lány helyében veled mennék. mennyi távolság lenne köztetek?
2014. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szeret, de csak mint barátot

csak miatta ne hagyd azt a munkát

2014. júl. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bele kéne törődnöd, hogy ő csak jó barát. Ne kergess hiú ábrándokat.
2014. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez igaz mind amit írtatok,de:akkor miért féltékenykedik amikor egy másik lánnyal randizom?Nemrég randiztam egy lánnyal,és ahogy meséltem róla,kitalált egy történetet,hogy én is kerültem őt,amikor pasija volt.Pedig nem igaz ez.És behisztizett.És amikor elmeséltem a nagy veszekedések közt,hogy nem jött össze a lánnyal a randi,akkor hirtelen ki akart békülni.Most akkor mi van?
2014. júl. 15. 14:17
 8/9 anonim ***** válasza:

h*le kiscsaj,ne törődj vele


ne is reménykedj, hogy járni fogtok,hisz már megmondta korábban!


nyugodtan flörtölj,ismerkedj és szexelj aztán számolj be neki, hiszen jóbarátok vagytok ˇˇ

2014. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez a lány nagyon önző. Ő nem ad neked semmit, éli az életét nélküled, de te állj a rendelkezésedre, ne ismerkedj más nőkkel és ne legyen jó melód, mert akkor kevesebbet kap belőled. Ne dőlj be neki, gondolj magadra, a saját életedre is! Igenis vállald el azt a melód, ne áldozd fel magad értelmetlenül.
2014. júl. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!