Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ahhoz, hogy a lányok irdatlan nagy hányadánál a normális fogalom az alábbit jelenti?

Figyelt kérdés

Normális: Jóképű, helyes, sármos, edzett.

Míg férfiaknál a jelentése nőkre nézve: kedves, alkalmazkodó, hűséges, segítőkész


Kutatásban derítették ezt ki nem rég. Durva mi? :-D


2014. szept. 23. 21:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Én ezt eddig is tudtam.
2014. szept. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálam nagyon nem ezt jelenti. :D


Egyébként miféle "kutatásról" van szó? Forrás?

2014. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ha ezen meglepodsz, valoszinuleg uj vagy ezen az oldalon, legalabbis ebben a kategoriaban..
2014. szept. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Ez nem meglepő
2014. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

A nôk ôszinték, a nagy részüket tényleg csak ez érdekli (kedvesség... á, az kit érdekel?)

A férfiak meg nem azok, mert a férfiak nagy részét nem ez izgatja a legjobban. De mindkét nemnél vannak kivételek. :)

2014. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A sármos maradhat és az edzett is, már ha az agyára vonatkozik. +figyelmes, hűséges

17/l

2014. szept. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Kár,hogy erre csak most jöttél rá... :) Ezt bármilyen kutatás nélkül megmondom és régebben is megmondtam már itt az oldalon bárkinek. :)
2014. szept. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Aki egy kicsit is átlátja a dolgokat és az összefüggéseket, az magától is rájön erre. Durvának durva, csak semmi újdonságértéke nincs.
2014. szept. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%
Hmmm, rendesen összefújta a szokásos szemetet a szél...
2014. szept. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
9: Végül is te is megjelentél itt, szóval igazad van. :D
2014. szept. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!