Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ahhoz, hogy a lányok irdatlan nagy hányadánál a normális fogalom az alábbit jelenti?

Figyelt kérdés

Normális: Jóképű, helyes, sármos, edzett.

Míg férfiaknál a jelentése nőkre nézve: kedves, alkalmazkodó, hűséges, segítőkész


Kutatásban derítették ezt ki nem rég. Durva mi? :-D


2014. szept. 23. 21:40
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
12%

Hűha, de nagy oltás...:D

Hát legyen így.

2014. szept. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
#10 :D Hatalmas oltás :D
2014. szept. 23. 22:58
 13/19 anonim ***** válasza:
Jaja, a gimi elején még nálunk is volt egy kis röhögcsélős morajlás az ilyen "oltások" hallatán. :)
2014. szept. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagy oltás volt 10-es. :D
2014. szept. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Még mindig röhögök, h szétoltotta ezt a verebet :D
2014. szept. 23. 23:06
 16/19 anonim ***** válasza:
7%

én meg ennek az oldalnak a színvonaltalanságán szakadok.. olyan dolgokat hisztek oltásnak aminél még egy csóri tanulatlan putris cigány is nagyobbat tudna odaszólni :D


egyébként nagyon érdekel a kérdésben szereplő marhatudománysnak hangzó kutatás! esetleg kaphatnánk linket?

2014. szept. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szeretnél te így oltogatni...:D
2014. szept. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hínnye de sok itt a seggfájós kis punci. Én rákerestem egyébként, de csak ezt találtam:


[link]


Lehet jót mulatni rajta, ettől függetlenül még lehet igaz, amiről a kérdező beszél, bármi is legyen az.


A 30 éves lélektani határról pedig ez a kép jut eszembe:

[link]

2014. szept. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Lehet igaz, de ha kinyilatkoztat valamit az ember, akkor illik alátámasztani.

Pláne ha kutatásra hivatkozik, akkor jó lenne, ha lehetne látni is azt a kutatást, és akkor ki lehetne elemezni, hogy mennyire hiteles. :)

2014. szept. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!