Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincsenek márkás ruháim, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek márkás ruháim, nem hordok V nyakú pólót, nem használok parfümöt, nincs kakastaréj sem ecsethajam, nem hordok arany nyakláncot, nem járok bulizni, nem iszok, nem cigizek. Ugye egyedül fogok meghalni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 13:31
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Te melyik bolygón élsz?
2014. szept. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ebben óriási tévedésben vagy - tán próbáld észrevenni te is az embereket másokban :)
2014. szept. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
akkor én kivételnek számítok.
2014. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
húznak a gyengék,én bele se néznék olyan nő szemébe aki stílusom miatt akarna össze jönni velem,vagy csak a külsőmért....neked meg ez kell,úgyis...ilyet találhatsz eleget.
2014. szept. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Én sem. Kár, hogy még egyel sem találkoztam.
2014. szept. 24. 13:42
 16/23 anonim ***** válasza:

egyébként n V nyakú pólót hordok, márkás ruháim vannak, van jó parfümöm, cigizem is néha, bulizni is járok néha, iszom is elég sokszor, nem arany, hanem ezüst nyakláncom van, és énis egyedül vagyok. Szóval lehet, hogy nem ezen múlik.

Ja és kakastaréj szerű hajam van.

2014. szept. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Felsoroltad, hogy mid nincs, és mit nem csinálsz. Ez ló****t se ér. Tisztázd le, hogy mid van és mit csinálsz, és azokra alapozz, ne az ilyesmire.
2014. szept. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Szerintem nem azok a dolgok határoznak meg, amiket birtokolok, és amiket csinálok. Ha egy 4 diplomás tudós lennék, akkor sem lennék különb másnál.
2014. szept. 24. 14:20
 19/23 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül csak V-nyakú pólóm van , és ettől nem leszek más ember..
2014. szept. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Leírtad, hogy mi NEM jellemző rád, gratulálok, te már csak jó ember lehetsz.


Lányok, képzeljétek, nem szoktam közterületen szemetelni, na ki jön baszni?

2014. szept. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!