Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nincsenek márkás ruháim, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek márkás ruháim, nem hordok V nyakú pólót, nem használok parfümöt, nincs kakastaréj sem ecsethajam, nem hordok arany nyakláncot, nem járok bulizni, nem iszok, nem cigizek. Ugye egyedül fogok meghalni?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 13:31
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Leírtam pár rám nem jellemző dologgal, hogy mi jellemző rám. Ezekkel csak azt próbáltam érzékeltetni, hogy nem próbálok semmilyen társadalmi nyomásnak megfelelni. Sajnálom, hogy nem esett le. A lényed végső valóságát úgysem tudod szavakkal leírni, megmagyarázni. Csak azt tudod elmondani, hogy mi nem vagy. De hogy mi vagy, azt nem.
2014. szept. 24. 14:47
 22/23 anonim válasza:
Inni azért kell néha!:D
2014. szept. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Kérdésedben megfogalmaztad a mai trendet , amit egyébként, én mint nő, egyáltalán nem preferálok ( és ezzel rajtam kívül még nagyon sokan így vannak) De való igaz , nem ez fogja meghatározni , hogy vonzódunk -e egy fiúhoz vagy sem.

Ezek külsőséges dolgok. És a külső bizony számít. Nem kell, hogy egy adonisz legyen az illető , de kell , hogy legyen egy olyan kisugárzása, ami megfog egy nőt ( és itt nem egy jóképű, izmos, márkás cuccokban járó srácra gondolok) A stílusból is sokmindent le lehet vonni , például amikor mikiegeres pólóban vagy rózsaszínben feszít egy srác , számomra az komolytalan. De ha mondjuk egy egyszínű barna pólót visel ( függetlenül , hogy az nike,armani vagy egy egyszerű Tescos póló, már nem taszít a stílusa)Egy jól megválasztott parfüm is sokat dob a megjelenésen, (persze enélkül is lehet jó pasi az ember) de egy jól megválasztott illat, nagyon pozitív benyomást tehet. Nem kell itt komoly 20ezreket szánni egy illatra. Egy Puma vagy Mexx parfüm is nagyon kellemes, de ha valami felső kategóriásat nézel ki magadnak online parfümériában 10000 Ft körül a nagy részét be tudod szerezni.

a mondatod:"Szerintem nem azok a dolgok határoznak meg, amiket birtokolok, és amiket csinálok. Ha egy 4 diplomás tudós lennék, akkor sem lennék különb másnál."


Az , hogy mid van , valóban nem számít, maximum neked, az önbecsülésedhez. Ha nincs reális képed magadról az viszont már erőteljesen kihat a kisugárzásodra, így a rólad alkotott képre is és befolyásolja a párkeresést is.

Az , hogy mit csinálsz , viszont már nagyon is fontos, mert az vagy te. Azt szereted, azt élvezed, abban érzed jól magad, az a célod, azok a módszereid.

Erkölcsileg lehet , hogy semmit nem ér az , ha 4 diplomás professzor vagy, de egy pozitív képet kialakít rólad, nem tűnsz például butának ( és nem nem azt mondom, hogy akinek nincs diplomája az buta) Csupán ő ezt akarta, küzdött a céljaiért és elérte. Nem kell , hogy neked, egy diploma legyen a célod, de célod kell , hogy legyen, mert anélkül nem jutsz sehová, és a nők nem bírják a határozatlan fiúkat ( legalábbis nagy részük nem.)

2015. ápr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!