Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem meg?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályban. Nagyon tetszik, kockás a hasa, okos, vicces, meg minden, ami kell. Egy baj van! Én nem vagyok szép, de mindenki azt mondja, hogy igen, na mindegy. Már adott szerelemre utaló jeleket, meg jó fej is velem, meg minden, de hogy szerezzem meg?
2014. szept. 24. 15:28
 1/9 A kérdező kommentje:
Mind a ketten 14 évesek vagyunk.
2014. szept. 24. 15:30
 2/9 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok szep". De birom ezt a mondatot a normalis lanyoknal. :D Na viccet felre teve. Eloszor! Milyen jelet adot neked? Meg eloszor meny 100%-ra. Kerj meg egy baratodat hogy deritse ki.

15/f

2014. szept. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát kacsintgat rám, fogdossa a hátsó felemet, mindig mosolyog rám, mindig velem van. Hát nemtudom, lehet, hogy nem szerelmes, de akkor miért fogdos?
2014. szept. 24. 15:43
 4/9 anonim ***** válasza:

"Nagyon tetszik, kockás a hasa, okos, vicces, meg minden, ami kell."

NAAAGYON kis fiatalka vagy és el vagy tévedve mi számít értéknek. Ennyi idősen ne ezzel foglalkozz. Lesz még kigyúrt pasid 18 után is ha neked ez kell....

2014. szept. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Most nem arról van szó, hogy izmos, meg ilyenek, csak.... Mindegy.

Tetszik és ahoz irtam, hogy kinézetre miért tetszik. Belsőre okos, vicces, kedves, meg ilyenek.

2014. szept. 24. 15:48
 6/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk a kacsingatas nem tudom meg a fogdosas.

A mosolygas mar inkabb.

S mennyire tetszik nagyon? Vagy csak tetszik?

2014. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem nagyon tetszik, és nem csak a kinézete miatt. Jól is néz ki, de nagyon jófej is. 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
2014. szept. 24. 17:14
 8/9 anonim ***** válasza:
Milyen tipus vagy? Ki megvarja hogy a fiu lepjen elsonek?
2014. szept. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen. Nem szeretek kezdeményezni, mert Félek, hogy visszautasítanak.
2014. szept. 25. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!