Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem vissza az exem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem vissza az exem?

Figyelt kérdés

Szakítottam a fiúmmal egyrészbol azért mert tele beszélték a fejjem ...másrészbol mert hazudott és a szemembe meg mást mondott mikozben már én tudtam az igazat...

de én nagyon h szerettem ot...mindig futok utána...de o meg nem tudja h mit akar...barinommel beszélgettek rólam és barinom látta rajta h azért fontos vagyok nekii...nem tudom mit csináljak :/


2014. aug. 22. 12:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha hazudott, hazudni is fog. Aki nem őszinte veled, attól mégis mit akarsz? Át fog verni megint, gond nélkül.
2014. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
de én nem tudom ot elfelejtenii :( elso fiúm ... senkii után nem sírtam ennyit mint utána..
2014. aug. 22. 12:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Én is sírtam már lány után, hiába, nem jöttem vele megint össze, mert már átvert előtte egyszer. Pedig lett volna rá lehetőségem.

Sőt, a mostani exemnek még verseket is szoktam írni arról, hogy mit érzek, őszintén és ezek tetszenek is neki és találkozni fogunk és gond nélkül "összeszedhetném", azonban MÉGSE fogok ebbe belemenni, mert annó hazudott nekem egy-két dologban, én meg arra nagyon érzékeny vagyok.


De végülis, ha szereted, úgyis mondhatunk amit akarunk..:)

2014. aug. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

hát ez az h én csak a saját fejem után fogok menni :(

de nem tudom mit csináljak...ignoráljam ot? vagy menjek utána mindig?

2014. aug. 22. 12:17
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne visszaszerezned,meg nem is biztos,hogy sikerül.Te tudod...
2014. aug. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Fuss utána, mint egy kiskutya, alázkodj meg, és garantáltan eléred nála, hogy vagy kerülni fog, vagy csúnyán kihasznál.


Nem gondolod, hogy többet érsz te ennél? Mindenkinek fáj a szakítás, főleg az első, de lépj túl rajta, ő volt veled szemét, neki kellene inkább közelednie, ha akarna valamit, nem neked.

2014. aug. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ebben igazad van!!!
2014. aug. 22. 12:40
 8/9 A kérdező kommentje:

és már szégyelem is magam azért amiket csináltam..h mindig mentem utána és mondtam neki h szeretem

de egyszer meg amikor mondtam nekii akkor meg megpuszilt és smároltunk... úgyh nem értem ot

2014. aug. 22. 13:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ilyeneken agyalnod, de úgyis fogsz, tudom, mert így működünk. De ne fuss utána, mert ő hibázott, neki kell lépnie, ő kezdeményezzen, és ha megteszi, eldöntheted, hogy adsz-e neki esélyt. Ha nem fog lépni, akkor meg lépj túl ezen.
2014. aug. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!