Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket mennyire zavarna, ha a barátotok szar zenéket hallgatna?

Figyelt kérdés
2014. szept. 24. 19:22
 1/10 anonim ***** válasza:
megint valami dark ambientes/goas ember van itt?
2014. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én el sem tudom képzelni, hogy olyan lánnyal jöjjek össze, akivel nem hasonlítunk annyira, hogy a zenei ízlésünk is majdnem azonos.
2014. szept. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy szar?

Ami neked az, még nem bizti, hogy másnak is az volna... -,- LoL

2014. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szar alatt a Justin Biebert meg a Nicki Minajt érted(?), mert akkor eléggé zavarna..
2014. szept. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1. Nem :D


Szerintem a zenei ízlés nem határozza meg a személyiséget, egyáltalán nem fontos.

2014. szept. 24. 19:25
 6/10 Orsy070 ***** válasza:
Mit szamit az hogy mit halgat valaki szereted es kesz elfogadod olyannak amilyen .
2014. szept. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kicsit paradoxon a kérdésed, mert ha olyan zenét hallgat az illető, amit én nem vagyok képes elviselni (pl. mulatós) az nem lesz a barátom. Egyébként tolerancia van és fülhallgató :D
2014. szept. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerettem már bele olyanba, aki minősíthetetlen zenéket hallgat.
2014. szept. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
zavarna,de hát van ilyen,valamifle kompromiszumot próbálnék tetöalá hozni,hogy fülessel vagy valami,hogy én ne halljam.
2014. okt. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Akárkibe bele lehet szeretni és lehet vele együtt lenni, de egy idő után felmerül a kérdés, hogy el tudtok-e menni együtt egy koncertre, egy bulira, és különösen ha együtt éltek, vannak néha problémák abból, hogy nem tudjátok elviselni egymás zenei ízlését.


Én személy szerint ajánlom, hogy ha még kialakulóban van egy kapcsolat, akkor ez is legyen rajta a checklisten. Nem kell a másikban a klónodat keresni, de ha egész nap olyan zenét hallgat, amit nem tudsz elviselni, az pont olyan hatással lesz a kapcsolatra, mintha minősíthetetlen idiótákkal barátkozna, neked totál nem tetsző irányba menne a külsejének alakításában stb. Egyik sem válóok, de mégis kell egy kapcsolathoz, hogy ezekben legyen valamennyi összhang.

2014. okt. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!