Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne ezt az egeszet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt az egeszet lerendezni, elsosorban magamban? Hogyan tudnek pontot tenni a vegere?

Figyelt kérdés

Szoval a srac velem egy idos. Az elejen bele voltam zugva (kb 1-1,5 eve), aztan sokat beszelgettunk, most mar nem tudom, hogy mit erzek. Hianyzik, ha nem beszelunk (csak msnen, szemelyesen meg nem dumaltunk), de ha ranezek, nem remeg a gyomrom, meg semmi jele a nagy szerelemnek. Nem tudom mit csinaljak. Ja persze, elobb magamban kene eldonteni, hogy mi van. De eselyem nincs nala, ezt tudom. El akarom felejteni, de kozbe megis szeretnek kapcsolatban maradni vele. Azt akarom, hogy "hagyjon beken", hogy ne zavarja ossze mindig az eletemet, h ne mindenrol o jusson eszembe. De kozbe felek torolni msnrol, meg iwiwrol, meg minden kapcsolatot torolni koztunk, mert mi van, ha egyszer meg jo baratok lehetnenk, vagy akarmi?

Tisztara ossze vagyok zavarodva. Van meg valaki igy?

Hogy lehet tisztazni az ilyen dolgokat?

19/l


2010. jan. 20. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Figyelj, lépned kell... Nem élhetsz ebben, hogy mi van, ha! Így saját magad zárod el az újabb ismeretségektől és esélyektől. Határozd el magad, és nyomás! Előttünk az élet! ;) 21/L
2010. jan. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ismerős a helyzet.csak én még mindig szeretem a srácot. 1x vettem a bátorságot és 1 nagyon rossz húzása után letöröltem msnről,és minden olyan dolgot kitöröltem ami rá emlékeztetne....aztán visszakönyörögte magát....mostanában megint elegem lett abból h nincs köztünk több szal kb 1hete le van tiltva,tudom h törölnöm kéne csakhát...nem olyan könnyű ez :w
2010. jan. 21. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Itt vagyok neked én :D :D F/21
2010. jan. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

biztos nincs esélyed nála?

utolsó: ha visszakönyörögte magát, akkor nem lehet, hogy szeret? akkor minek bünteted?

2010. jan. 21. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

00:20

azért töröltem először mert kicsit összekaptunk és ő fogta magát és hirtelen összejött 1 másik lánnyal..1ütt voltak 3 hónapig :w olyankor miért nem hiányoztam neki? aztán 1xcsak szakított a lánnyal és már rögtön másnap elkezdett keresni....én nem büntetem.

2010. jan. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ááá, bocsánat. Tiszta. Nem szóltam! :)
2010. jan. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

O mar a legelejen kozolte, h semmit nem akar tolem. Na persze nem ezekkel a szavakkal, de ez volt a lenyeg. Es hat en se hiszem, h tenyleg mukodne koztunk a dolog, de akkor is... Neha olyan jokat lehet vele beszelgetni, es akkor abba remenykedek, h esetleg jo baratok lehetnenk, aztan meg honapokig nem beszelunk... En ezt nem ertem... Az biztos, h neki fogalma sincs arrol, h bennem micsoda erzelmi haboru dul...:) Szeretnem elfelejteni, mm teljesen semlegesen gondolni ra, de nem megy!!! :S

Amugy a 21/F-nek: Oke, itt vagy te nekem. Aztan mihez kezdjek veled? :P :D

2010. jan. 21. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!