Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsosorban a 16-20 eves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsosorban a 16-20 eves korosztaly velemenye erdekelne. Mennyire igaz az, hogy a lanyok megnezik azt, hogy milyen cipo van egy fiun? Es akik megnezik, azok milyen cipot latnak "szivesen" 1 sracon?

Figyelt kérdés
Persze hulyen hangzik a masodik kerdes, es fugg attol is, hogy kinek milyen stilusu sracok jonnek be, ettol fuggetlenul remelem hogy mindenkinek ertheto a kerdes.
2009. szept. 28. 17:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
61%
persze h érthető am ez így van én meg még néhány barátnőm is azt nézzük meg elsőnek én pl deszkás cípőt látnék rajta szívesen pl: vans dc etnis tisza....
2009. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem igaz. Sokan pl. ezt nézik meg egy fiún elősször. Nem a márka a lényeg.. Vagyis állatlában nem. Csak, hogy jól nézzen ki és rendezett legyen.. Pl ne legyen összehányva ilyesmi. : D 16/L
2009. szept. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Hát én leszarom, hogy milyen cipőt látnának szívesen a lányok, első szempont a funkcionalitás.. meg persze, hogy levegőzzön mert elég szar, hogy 100 méter után érzed, hogy a zoknid tiszta víz.. aztán rárohad a lábadra és feltöri...


Persze nekem is "divatos" cipőm van..

2009. szept. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Én nem szoktam megnézni a fiúk cipőjét. Az egész fiú ha rendezett igényes, akkor már oké
2009. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
96%
Hát érdekes:D Én lány vagyok,de nem szokásom a cipőjét nézni,általában az arcát nézem meg először ugye,ha meg már tetszik az illető,akkor még azértis az arcát akarom látni továbbra is:) Nem túlzottan érdekel a cipője:D 17/L
2009. szept. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%

sokadjára hallom ezt,de mikor először mondták,hülyének néztem az illetőt.hogy lehet ez alapján elítélni/magasztalni vkit hogy milyen cipő van rajta?aztán rájöttem hogy én is ezt csinálom...fogalmam sincs miért...de pl ha egy srácon koszos vagy sötét sportcipőt látok,ne adj Isten makkos cipőt,nem tudom levenni a szemeimet a lábairól undoromban...kedvenc cipőm viszont nincs,csak igényes legyen és stílusos.

19/L

2009. szept. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
én személy szerint nem szoktam nézni. más érdekel rajta, ha megnézem: az arca, a mozgása, az alakja, a ruhája. 19/L
2009. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

18:03


A sotet sportcipotol undorodsz?^^ Erdekes.

2009. szept. 28. 18:10
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
egyik barátnőmnek is az elsők között van, h megnézi a cipőjét egy srácnak. nekem eszembe sem jutott volna:D
2009. szept. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

hát én nem mondanám hogy különösebben megnézem. legalábbis az biztos hogy nincs az első dolgok között amiket megnézek rajta.

hogy milyet látok szívesen, nos, olyat ami épp az alkalomnak/időnek/helynek megfelelő és persze illik az öltözékéhez. ha sétál a városban vagy valami ügyintézős dolga van vagy csak vásárol, akkor legjobb egy egyszerű sportcipő vagy akár még a tornacípő is oké, nyáron lehet egy sportos szandál. szombatesti partin/koncerten mondjuk bakancs/platform/cowboy csizma. igazából amit nem csípek az a papucs, mármint kintre az utcára. én inkább a sportos szandálra szavazok helyette. és még a deszkás cipők sem jönnek be. na szóval mindegy nagyjából, csak passzoljon az öltözékhez, szinte azt is mondhatnám hogy a legtöbb esetben az a legjobb ha fel sem tűnik a cipő.

20/L

2009. szept. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!