Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Ez másnál is volt így? Írnátok...

Ez másnál is volt így? Írnátok tapasztalatokat?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem, hogy kb 2 hete hagytam abba a szoptatást. lányom most februárban lesz 2 éves, eddig születésétől kezdve folyamatosan szopizott.

Nem apadt el a tejem, semmi probléma nem volt, én döntöttem így, hogy abba szeretném már hagyni a szopit.

A mellem már kezd beállni, nem feszül, ahogy kell, "ellátom", plusszban szedek mellé Urtica urens 15 ch-t. Menstruációm a szüléstől számított 6-7. hét után normálisan beállt. Folyamatos volt... Most viszont, mióta abbahagytuk a szopit nem jött meg.

Nagyjából most (ma +-1,2 nap) kéne vége lennie... Tanácstalan vagyok. Nem szedek semmiféle gyógyszert, se fogamzásgátlót, de nem gondolnám, hogy terhes vagyok. Okozhatja a mensi kimaradását/csúszását, h abbahagytuk a szopit?

Segítsetek! Köszi!!



2013. dec. 12. 09:52
 1/8 anonim ***** válasza:
terhes biztos nem vagy?
2013. dec. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

tesztet nem csináltam még.. de már erre is gondoltam, h biztos ami biztos alapon ellövök ma v holnap egyet.

Nem tudom mennyit számít, h az elmúlt időszak egy kicsit stresszes volt, költöztünk és kissé fáradtnak érzem magam fizikailag... (?)

2013. dec. 12. 10:02
 3/8 anonim ***** válasza:
A stressz is sokat számít, de ha semmivel nem védekeztetek akkor jó eséllyel vagy terhes.
2013. dec. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi is nemrég hagytuk el a szopit, lányom januárban lesz 2, és én egyből abban a hónapban estem teherbe amikor elhagytuk a szopit (terveztük persze, de már fél éve próbálkoztunk), nekem ezért nem jön meg...
2013. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Holnap reggel csinálok egy tesztet... most már nagyon kiváncsi vagyok ... :)
2013. dec. 12. 16:26
 6/8 anonim ***** válasza:
majd írd meg mi lett! :-)
2013. dec. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a hsz-kat! :)

Igen valóban baba volt a dologban, de sajnos a hét elejére ébredve vérezni kezdtem és sajnos elvesztettem Őt .. :(

Eddig kórházban voltam, próbáltak a dokik bevetni mindent, de sajnosnem segített semmi ...


Vigyázzatok magatokra!

Boldog békés ünnepeket kívánok nektek!

2013. dec. 19. 19:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Sajnálom, vigyázz magadra te is!

Boldog karácsonyt kívánok!

2013. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!