Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szeressek ki egy fiúból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki egy fiúból?

Figyelt kérdés
Van egy fiú és nagyon beleszerettem,de én ezt nem bírom,amúgy is egy depis hajlam vagyok de az a tudat h ő nem szeret,semmibe vesz és más lányoknak csapja a szelet..és ez engem tényleg kikészít.Komolyan eddig is vagdostam magam de most ő még csak rátett egy lapáttal és szinte minden nap megvagdosom magam.. Ocsárló kommenteket nem kérek (így is eleget kapok belőlük)

2014. szept. 25. 17:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az idő segít. Ha nem találkozol vele, az gyorsítja a dolgot. A vagdosással meg fordulj a szüleidhez, vagy ha bennük nem bízol, akkor pszichológushoz.
2014. szept. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nem ócsárollak, de nagyon buta vagy hogy vagdosod magad.. egy pasi se ér annyit hogy eldobd az életed.. nem gondolod?

talán segítene ha felkeresnél egy szakembert, mert ez nem megoldás. hiába írom hogy próbáld elfelejteni, nem könnyű ha nap mint nap látja az ember.. járj el bulizni,ismerkedj más fiúkkal.

2014. szept. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
1,osztálytársak vagyunk..
2014. szept. 25. 17:28
 4/15 anonim ***** válasza:
Teljesen így vagyok én is kérdező csak nem vagdosom magam, de a fiúval én így állok.
2014. szept. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

* én is

És mi is osztálytársak vagyunk 14 évesek.

Ti mennyik vagytok?

2014. szept. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
14:D
2014. szept. 25. 17:34
 7/15 A kérdező kommentje:
ő meg 15:3
2014. szept. 25. 17:34
 8/15 anonim ***** válasza:
ha nem tetszel neki akkor miért törődsz vele? felejtsd el, nem érdemli meg, hogy kikészítsd magad.. ismerkedj másokkal. gondolj csak bele, hol állna most a világ ha mindenki egy kudarcba fulladt szerelem miatt egyből vagdosná magát? nem szabad
2014. szept. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
nem csak csak miatta vagdosom magam,már rég óta vagdosom magam,csak most nap mint-nap :)
2014. szept. 25. 17:38
 10/15 anonim ***** válasza:
miért jó az neked ha vagdosod magad? Sokan nem szeretik azokat akik vagdossák magukat persze nekem nincs gondom vele mert egy barátnőm is csinálta de már abbahagyta. Nem rögtön hanem egy idő után. Még a suliba is pengét hordott magával de már sokat javult. Próbáld meg te is :)Ha egyszer túl mélyre vágsz abból baj lehet. nem ismerlek mégis aggódok érted. Hidd el az ha mélyre vágnál sokaknak hiányoznál. Még csak nem is képzeled mennyi embernek. A fiú egy segg azt hagyd :9 14 vagy még csak, ezer meg ezer lehetőséged van még :)
2014. szept. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!