Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szeressek ki egy fiúból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szeressek ki egy fiúból?

Figyelt kérdés
Van egy fiú és nagyon beleszerettem,de én ezt nem bírom,amúgy is egy depis hajlam vagyok de az a tudat h ő nem szeret,semmibe vesz és más lányoknak csapja a szelet..és ez engem tényleg kikészít.Komolyan eddig is vagdostam magam de most ő még csak rátett egy lapáttal és szinte minden nap megvagdosom magam.. Ocsárló kommenteket nem kérek (így is eleget kapok belőlük)

2014. szept. 25. 17:23
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Senki sem tudja,hogy vagdosom magam..De igazából már vagy 3 éve ismerem őt (látásból) és most egy iskolába kerültünk azelött tetszett,most már pedig megismertem és beleszerettem,egyszerűen állandóan róla álmodozok,h milyen jó lenne ez meg az..De amikor már próbálom elfelejteni,pont akkor jön oda hozzám,ül mellém a buszon:(
2014. szept. 25. 17:50
 12/15 A kérdező kommentje:
Ezeregy lehetőségem biztos h nem lesz mert 1 nyomorék vagyok,lúzereknek nem jár semmi jó! maradjanak csak egyedül egy sarokban,és öljék meg magukat!:)
2014. szept. 25. 17:52
 13/15 anonim ***** válasza:
Bele kell szeretned egy masik sracba :))
2014. szept. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nézd,én nagyon szívesen beszélgetek veled ezekről a dolgokról.

18 éves lány vagyok, nincs túl sok tapasztalatom e téren,de egy van ,ami nagyon meghatározó az életemben .

Ha gondolod írj egy privát üzit és beszélgethetünk , megpróbálnék tanácsot adni :) mert hidd el,mindenre van megoldás , olyan még soha nem volt,hogy sehogyan ne lett volna , nem szabad az egyszerűbb( vágdosós) megoldást választani , az olyan mintha a saját magad boldogságának nem adnál esélyt.

2014. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ha kiszeretnék belőle történik valami, hogy ne. Négyes vagyok.
2014. szept. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!