Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki ilyen hazug...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet valaki ilyen hazug lenni amikor rendessen lattam rajta es ereztem hogy telleg kellek neki?

Figyelt kérdés

Jott egy uj munka tarsam aki megjegyezte hogy nagyon tetszek neki es szeretne engem jobban megismerni. Igazabol engem nem erdekelt kulonosebben. Egy hazba lakok a munkatarsaimmal, mert ilyen cegnel dolgozok es amikor en kint voltam a konyhaba jott o is direkt kint alt csak hogy nezze hogy mit csinalok. Mikor nem szoltam hozza o nagyon szomoru volt es kerdezte mindig hogy mert nem beszelgetek vele hat en meg mondtam neki hogy mert baratom van es 2 nap mulva jon haza (uzleti utra utazot ) ekkor is nagyon szomoru lett es mikor haza jott a baratom akkor a srac ram se nezett egesz nap es ferre vonult es egyedul ult es gondolkodot...aztan athelyeztek ot es 1-2 honapig keresett folyamatossan.....aztan kiderult hogy 22 evessen 3 kisfia van.....es nekem azt hazudtta hogy nincs se gyerek se baratno mert szeret bulizni....es a legfontossabb az volt neki hogy nekem van gyerekem vagy nincs.


Most egy kicsit magamalat vagyok mert nem tudom hogy hogy tudta ezt megcsinalni :(



2014. szept. 25. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Mi a frászt érdekel téged egy totál idegen pasi, akivel nem történt semmi, nem akarsz tőle semmit és van barátod is ráadásul???!!!
2014. szept. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
mivan??
2014. szept. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Ma bolondok napja van :)
2014. szept. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
53%
Bocsi, de ha egy férfi meg is akar egyszer-kétszer dugni az még nem jelenti azt, hogy kellesz is neki, mások előtt felvállalna.A helyesírásodból kiindulva, el tudom képzelni, hogy a környezetben levő férfiak úgy érzik, hogy könnyen hülyére vehető vagy, és ezzel visszaélnek.
2014. szept. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!