Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk-Lányok! Ti mit gondoltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk-Lányok! Ti mit gondoltok erről? Tetszeni szeretnék neki de utálom a szoknyát! L

Figyelt kérdés
Nemrég jöttem össze a barátommal,nagyon szeretjük egymást.A gyengéje a szoknya.Szerintem is szép,csak egy a gond: sokáig kövér voltam és utáltam,nagyon bénán állt,csak még jobban elvette azt a maradék önbizalmam is ami volt.Sokat fogytam,de máig megmaradt az hogy ha látok egy szép szoknyát belémhasít a tudat hogy 'te nem veheted fel mert dagadt vagy'.Barátom azt mondta hogy ő nem erőlteti,aminek örülök,de nagyon rossz farmerban-tornacipőben találkozni vele úgy,hogy tudom hogy ez nem indítja be,és ez nagyon zavar! :(

2014. szept. 25. 23:38
 1/8 anonim válasza:
Senki kedvéért nem szabad megváltozni, ha te szoknyában nem érzed jól magad, nem szabad a barátod miatt magadra erőltetne. Bár én úgy gondolom egy próbát megér, hátha sikerül leküzdened ezt a fajta gátlásodat. Az a önbizalmad is feljebb fog kúszni jelentősen, amikor megpillantod magad szoknyában, és rájössz: már nem vagy kövér, és bizony jól áll! :))
2014. szept. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez egy a barátodtól tök független dolog.


Ha ő nem lenne, akkor is lenne egy szoknyától való félelmed, amit le kell győznöd, amin át kell lendülnöd mindenképpen.


Vegyél fel szoknyát egy pár alkalommal és meglátod, hogy nem is olyan nagy dolog és hogy valószínűleg egész jól áll (ahogy szinte minden nőnek).

Szembe kell nézned a félelemmel és erre a legjobb mód az, hogyha felveszed minél hamarabb.

2014. szept. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Felpróbáltam,de még mindig ugyanaz a kövér lány vagyok,ugyanúgy ducinak látom magam,szóval felesleges...

2014. szept. 25. 23:44
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig csak néhány alkalomra vettem fel(iskolai rendezvények,esküvő,stb.) Hétköznap sose hordom,de a barátom szeretné(még ha 1x mondta akkor is)én meg úgy érzem hogy nem nyújtom neki a maximumot. :(
2014. szept. 25. 23:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miben jársz, de a nadrágfélék csak kiemelik a dagadt pi-a löttyedségét, szétfolyását. A jol megválasztott szoknya elrejti!!!!!
2014. szept. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Egy egyszerű fekete nadrág is elrejti,meg a sötét színűek is mert slankítanak.A szoknyában meg látszanak a lábaim(oké rövidnaciba is de az mégis valamiért más)aminek nincs valami szép formája,csúnya az egész.
2014. szept. 26. 14:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Küldenél (akár privátban) egy képet amin szoknyában vagy? Nem lehet olyan vészes most a helyzet. Szerintem csak pszichológiai probléma áll fent, amit önképzavarnak lehetne hívni. Régen kövér voltál, sokáig így láttad magad. Most, a fogyás után még mindig ugyannanak az embernek látszol magad szerint, de ez nem lehet így, nem lehetsz ugyanolyan. El kell hinned, hogy változtál a fogyással, méghozzá jó irányban. Amikor eszedbejut a nem veheted fel mert dagadt vagy gondolat, jusson eszedbe az is, hogy sokat fogytam, nem vagyok már dagadt, bátran felvehetek bármit. Bízz önmagadban, jól nézel ki! Vegyél fel szoknyát, lepd meg a barátod. Mert jól nézel ki, mert megteheted, mert megküzdöttél érte.
2014. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vedd le akkor.
2014. nov. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!