Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit gondoltok errol? Ezt a...

Mit gondoltok errol? Ezt a hugom épp egy konyvet ír és rászedtem, hogy csináljon egy blogot, ahová leírja, de fél, hogy senkinek nem fog tetszeni, ezért gondoltam kiteszem ide.

Figyelt kérdés
Kicsit hosszú,szóval inkább csak a tartalmát írom le.Arról szól,hogy van egy lány Marisol,akit a szulei férjhez akarnak adni,de Marisol nem szereti azt a fiut,ezért elszokik egy erdobe,ahol találkozik egy farkassal,aki ép akkor emberré változik,és egymásba szeretnek.aztán egy mindketten varázslókká változnak,hogy így eggyutt lehessennek.sok év mulva szuletik egy kislányuk,akit nem tarthtatnak meg,és elviszik ot egy ember házaspárhoz.aztán a kislány terhes lessz és ekkor tudja meg az igazságot.eloszor neki is lánya szuletik,akinek kissé nehéz az élete.o vámpír is nem csak varázsló,és nagyon utálja az emberek,mert kiskorában sokszor bántották.aztán egyszer beleszeret egy emberbe......
2012. jan. 3. 21:18
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
44%
Uh, ez nagyon modern, csomó twilight vagy shiver beutéssel, szerintem eléggé kapos téma, főleg, hogy most ez a menő. sok sikert
2012. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
nekem nem tetszik így leirásra, bocsi:S
2012. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%
Harry Potter, Darren Shan és Alkonyat rajongó, mi?
2012. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
91%
Nem tetszik
2012. jan. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
soha nem látta a harry pottert,a másikat még életunkbe nem hallottuk,a twilighttet meg utálja,bár nem értem miért
2012. jan. 3. 21:22
 6/24 anonim ***** válasza:
89%

OMG...ez aztán a mix, van benne dél- amerikai szappanopera, twilight és Harry Potter is. Kicsit látszik, hogy a húgod még nem lehet több 13 évesnél.

De az nem baj, ha élénk a fantáziája, ha ír (és esetleg sokat olvas is), attól pedig csak megtanul választékosan fogalmazni, és a helyesírása is fejlődik. Később pedig lehet, hogy komolyabb témákról is fog írni, úgyhogy mindenképpen támogasd ebben!

2012. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
61%

Gagyi.

Ha magyar a szerző, mi a fenének kell Marisolnak hívni a szereplőt? Horatio feleségét hívták így, van benne Helyszínelők is. Vagy valami gagyi szappanopera.

2012. jan. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
ezt a nevet Emily Osment Marisol c. számából vette,mert inmádja ot.o a kedvence am meg az egész is amerikában játszodik,de azt nem tudom hogy miért
2012. jan. 3. 21:30
 9/24 anonim ***** válasza:
84%

Mert pl az összes mások által felsorolt könyv/sorozat/film is ott játszódik, kivéve a HP-t, ami angol?:)


Írjon, írjon és ne hagyja abba, mert ettől lesz egyre jobb. De ne erőltesd, hogy ezzel nyilvánosság elé álljon, mert egyelőre ez még csak összeollózás, nem egyedi, ráadásul az eredeti szerzőknél sikeresebben már nem lehetne megírni a sztorit.


Szerintem.

2012. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%
Öööö bocs, de ezt netre nem kéne felrakni, mert az összes létező slágerkönyv sztorijának felel meg, így egybe gyúrva. Írjon egy füzetbe a maga szórakoztatására, de attól, mert egy gyerek (13 éves kislány még az) kitalál egy mesét, nem lesz tőle író...
2012. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!