Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltál már reménytelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltál már reménytelenül szerelmes?

Figyelt kérdés

mi lett végül összejöttetek??

Én már majdnem 3éve vagyok ebben az állapotban..


2014. szept. 26. 15:15
 1/8 Mr. Truth ***** válasza:
voltam ...
2014. szept. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most is az vagyok... :(
2014. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 fahéjas Alien ***** válasza:
Nem és nincs is értelme, el kell fogadni bizonyos helyzeteket és nem gyerekesen rajongani egy elképzelt álom után.
2014. szept. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kb egy éve... egy fél évig együtt voltunk, szakított velem, hiányzik, jóban is vagyunk még mindig. Továbbléptem, más mellett is boldog lehetek, igaz, az új barátnőmmel nem foglalkozok sokat.
2014. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Semmi nem lett belőle, bár tudja ő is, elmondtam neki. Gimi alatt volt végig, aztán máshova mentünk továbbtanulni, azóta nem is nagyon találkoztunk, de én még így tíz év után is megnézem mindennap iWiW-en, Facebookon, hogy mi van vele.
2014. szept. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Folyamatosan ebben a helyzetben vagyok, nem kellek senkinek.
2014. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Most is így vagyok, de ő a felső rétegbe tartozik a suliba. :( 16/f
2014. szept. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen most a legújabb Lamborghini Venenóba!
2014. okt. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!