Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 18-26 év körüli férfiak!...

18-26 év körüli férfiak! Nektek bejön a természetes vörös hajszín, vagy csak a festett piros?

Figyelt kérdés
Úgy vettem észre, hogy inkább a festett piros jön be nektek. Javítsatok ki, ha nem így van! :D

2013. okt. 9. 23:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
A vörösek lelketlenek ezt mindenki tudja.Én azért is imádom a természetes vörösöket.
2013. okt. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hogy érted, hogy lelketlenek? :D Nem érzem magam annak. Azt mondták, temperamentumos vagyok és forróvérű, de szerintem ez nem egyenlő azzal, hogy nincs lelkem... :( Oké, kicsit kegyetlen vagyok néha... :)
2013. okt. 9. 23:38
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

Megmondtam hogy azok :)

Ezért szeretem őket olyanok mint én.

2013. okt. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
a vöröshaju nőknek mindig szép finom puha bőrük van és ehhez mézédes punci is szokott tartozni :P
2013. okt. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%

Nekem nagyon bejönnek a természetes vörösek :)

de eddig csak álmodoztam róluk :(

2013. okt. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%

Csakis a természetes vörös!


A festettektől olyan lesz a haj, mint valami haldokló neoncső. :S

2013. okt. 9. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%
az összhatás a lényeg, ha egészében nem tetszel akkor baromira mind1 h milyen a hajad. nekem pl nagyon ritkán, sőt szerintem sohasem az volt a döntő h egy lány vörös e. a szép az arca meg jó az alakja akkor már csak egy kis pikantériát ad a dolognak ami csak jó lehet
2013. okt. 10. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
68%

Nekem általában nem mérvadó a hajszín, de ha már számít, akkor legyen természetes! Utálom a festett hajat, legyen bármilyen árnyalat is. Meglátszik és természetellenes színe van, akárhogy is festik. Hasonlóképp vagyok a sminkkel is - ez talán pont a vörösek kapcsán lehet fontos. Nekem tetszik például, ha egy lány szeplős, amit szeretek is látni és utálom, ha csupa púder meg festék egy lány arca, visszataszító. Attól érzem VALÓDINAK, hogy tele van apró hibákkal és nem sima, mint a műanyag. De az se jobb, ha épp úgy néz ki, mint akinek bevertek kettőt, vagy épp 2 hete nem aludt. (szemfesték) :)


22/F

2013. okt. 10. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Vörös haj, plusz szeplők... naná hogy tetszik. :D
2013. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Csak szempillaspirált használok, baba bőröm van :))
2013. okt. 10. 21:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!