Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen lánynak mondjátok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen lánynak mondjátok azt hogy nem vagy csúnya?

Figyelt kérdés
vagyis aki nem szép vagy akit szépnek találtok vagy?
2014. szept. 26. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Akitől nem hányom el magam, de nem is tetszik csak udvarias szeretnék lenni. 20/F
2014. szept. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Normál esetben annak mondjuk, aki nem valami nagy szépség, hogy ne bántsuk meg. Taktikai okokból szép lányoknak is érdemes mondani, hogy az önbizalmukat leljebb húzzuk kissé.
2014. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát pont ez az mikor valaki pl egy fiú aki ennyit mond nekem hogy nem vagyok csúnya az nekem inkább bántó mert úgy jön le hogy nem is talál valami szépnek
2014. szept. 26. 18:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát, én se bóknak vettem, amikor így véleményezett az, akit barátomnak hittem...
2014. szept. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
semmilyennek, szerintem ez bántó lehet, még ha nem is annak szánták
2014. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
inkább akkor ne mondjon semmit
2014. szept. 27. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!