Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lennél szívesebben: szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lennél szívesebben: szép és buta vagy csúnya és okos?

Figyelt kérdés
2014. aug. 21. 01:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
szép és okos
2014. aug. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
WIN! :D
2014. aug. 21. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Az gáz hogy én ronda és hülye vagyok?
2014. aug. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%
Butából lehet okos, de csúnyából szép nem.
2014. aug. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Igen, eléggé gáz, kedves Antiparadicsom :D
2014. aug. 21. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hát... buta és okos. Mivel abban az állapotban nem kéne semmin aggódnom. Buta lennék, tehát fel sem fognám, hogy az vagyok. Közben pedig szép lennék, tehát nem kéne azon gondolkodnom, hogy hogy szedjek fel nőket.
2014. aug. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Hát szép és buta.

19F Bár a szép nem srácokra használt szó. :D

No akkor: Szerintem "szép" vagyok én már most is. A magamhoz való eszem is megvan. :D

2014. aug. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ha szép vagyok de buta nem tudom magamról hogy buta vagyok,de jól érzem magam mert szép vagyok viszont ha csúnya de okos vagyok akkor tudom hogy csúnya vagyok ezért szarul érzem magam szóval inkább lennék szép de buta.Persze ez egy marhaság de mivel erre nem lehet helyesen vagy helytelenül válaszolni én így döntöttem :D inkább legyek hülye de éljek vidáman mint hogy legyek okos de szomorú persze függ a szépség és csúnyaság,okosság,butaság mértékétől is.
2014. aug. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én okos vagyok és ha annyira nagyon szép nem is, de tűrhetően nézek ki.
2014. aug. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Jajj, hetes vagyok: szóval buta és szép.. na!
2014. aug. 21. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!