Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezugtam egy fiuba, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezugtam egy fiuba, mit tegyek, hogy kezdeményezzek? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

(ELOSSZOR IS BOCSANAT DE NEM TUDOK EKEZETET IRNI MERT ANGOL BILLENTYUZETEM VAN. BOCSANAT.)


Sziasztok! A tanacsotok kellene..

Van egy fiu aki nagyon tetszik. Nagyon. Lehet hogy belezugtam. A lenyeg az.. hogy eddig kb 3x beszeltunk es ebbol csak az egyik volt olyan hogy nem egettem volna telibe magam elotte.. es egy kozuluk meg hat.. elottem alt o jott oda, meg egy haverja, es gondolom csak azert mert egy haverjukkal beszelgettem. Azzal a haverjukkal nagyon joba vagyok:)A fiuval aki tetszik, Ugyan azt sportolunk, imadjuk az animeket, a youtube videosokat.. stb. De egy baratnom azt mondta ..(idezem)

"Ha youtube videosokrol akarsz beszelni, akkor arra ott az a fiu..(Ra mutat arra aki tetszik) Igaz hogy van baratnoje, de Szerintem tokre ossze illenetek"

Na elosszor is.

-Most jottem iden szeptemberbe a suliukba.

-Az a fiu az osztaly tarsam.

-Es aki ezt mondta az a volt baratnoje...

-Es lehet hogy mar van baratnoje.


Hogyan kezdjek el vele beszelgetni? baratkozni..stb? mit tegyek? Hogyan kezdjek el baratkozni es ismerkedni? Segitsetek!!



2014. szept. 27. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
hat, ha van baratnoje akkor ne nagyon nyomulj, de beszelgess vele nyugodtan, hatha kiderul higy igazabol te vagy a befuto:)
2014. szept. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom :) Megprobalom.. :)
2014. szept. 28. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!