Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegetáriánusok! Párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegetáriánusok! Párkapcsolat majd később gyerek?

Figyelt kérdés

CSAK a ti válaszaitok érdekelnek, senki másé!!!


A kérdés, hogy majd ha lesz férjetek/feleségeket, aki elég nagy valószínűséggel húsevő, akkor a gyerek mit fog enni?


Ezen gondolkodtam, én ugye vegetáriánus vagyok, és ha a férjem húsevő lesz, ráadásul a "rosszabb" fajtából, akkor mégis mi lesz? Én nem akarom, hogy a gyerek egyen húst...


2014. szept. 27. 11:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

És rosszabb húsevő alatt azt értem, hogy görcsösen ragaszkodik ahhoz, hogy a hús kell a szervezetnek, semmilyen észérv nem működik, hiába bebizonyított tény, hogy hús nélkül is lehet egészségesen, változatosan étkezni.


Fanatikus térítő ??:) Toroknakugrós. Nem kapom ezen fel a vizet, mivel tudom milyen vagyok, mások is tudják. Soha SENKIT nem próbáltam még meg lebeszélni a húsról. SOHA. SENKIT.

2014. szept. 27. 12:51
 12/14 A kérdező kommentje:
Egyébként visszaolvasva a kommenteimet. Légyszives mondd már el, hogy te mit vélsz "toroknakugrásnak"... Mert szerintem egyáltalán nem írtam semmi agresszívet. De te tudod.
2014. szept. 27. 12:53
 13/14 anonim ***** válasza:

"...Nőjön fel a gyerek és döntse el maga, vajon akar e húst enni. Ne erőltesd rá a szemléletedet a gyerekedre...."


Mert szerinted az alaphelyzet az a húsevés? Az nem ráerőltetés, hogy már születésétől ennie kell húst, akkor is, ha tegyük fel nem akarja?

Talán nem ártana tájékozódni a vegetáriánus/vegán témában, külföldön már óriási szakirodalma van, csak erre "keletre" van ekkora sötétség.

Kezdésnek talán jó lesz az Amerikai Dietetikus Társaság állásfoglalása: [link] Tudod a szennylapok nem hiteles források....


Kérdező, szerintem jobb lenne, ha vegetáriánus partnert találnál magadnak, vagy pedig kompromisszumot kell kötnötök, különben nem működik a házasság.

2014. okt. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

"Én nem akarom, hogy a gyerek egyen húst..."


Ez nekem lebeszélésnek tűnik, Akarom és szeretném :)

2017. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!