Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ennek örüljek, vegyem bóknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek örüljek, vegyem bóknak vagy kellemetlen?

Figyelt kérdés

A barátom már másodszorra érkezett úgy hozzám, hogy szerettem volna vele beszélgetni, iszogatni, de egyszerűen ahogy belépett az ajtón és kicsit elkezdtünk csókolózni, annyira felizgult, hogy nem lett semmi az iszogatásból, már az előszobán se jutottunk túl.

(Ezzel amúgy semmi bajom és fantasztikus vele lenni.)


Szóval nem tudom, hogy vegyem-e bóknak, hogy ez vajon miattam volt-e vagy érintsen kellemetlenül, hogy nem nagyon akart előtte beszélgetni.


2014. szept. 27. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak egyszerűen kanos volt!
2014. szept. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ezt se tudod eldönteni?


Utána beszélgettetek?

2014. szept. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha többnyire szoktatok beszélgetni és csak 1-2 ilyen alkalom volt akkor szerintem vedd bóknak,örülj neki.
2014. szept. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyem mindig ezt csinalja, sosemtudunk beszelgetni !
2014. szept. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!