Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, nem kellemetlen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nem kellemetlen nektek a fiatal nőkkel a következő szitu?

Figyelt kérdés

Annyira ki nem állhatom, hogy boltban, buszmegállóban, vagyis sorbanállásnál vagy, ha várni kell, a közelemben fiatal nők, lányok állnak és ilyenkor muszály mindig a másik irányba nézni, nehogy azt higgyék, hogy bámulni akarom őket. Ráadásul van egy csomó kipingált, üresfejü, tucatptsa, akik tévesen azt hiszik, hogy jó nők és pont az ellenkezőjét gondolják annak, amit én. Tehát azt hihetik, hogy tetszenek nekem, pedig egy kicsit sem. Nagyon utálom ezeket a szitukat, mert sokszor jobbról, balról is, akár tinilányok, vagy egyetemisták és már görcsöl a nyakam az egyirányba való nézéstől.

(Egyébként, ha tetszik egy nő, úgyis akkor nézném meg, ha nem veszi észre. De mindenkit nem akarok bámulni.)

24f



2014. aug. 5. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó nőket nézni már hogy lenne kellemetlen? Ha meg csúnya akkor nem nézel rá azt csá.
2014. aug. 5. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én a mobilomat szoktam bámulni ilyenkor.
2014. aug. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt úgy oldom meg, hogy rájuknézek, mosolygok, aztán

nézek más irányba. Örüljenek maguknak, aztán hanya-

goljanak :)


34F

2014. aug. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Le se kell szarni.
2014. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A 3-as tök korrekt, én nő vagyok, és venném a jeleket...

Egy kedves, udvarias mosoly, és olvass újságot vagy könyvet.. :)

2014. aug. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én nem az alapján nézek vagy nem nézek valahova, hogy mások mit gondolnak. Ha tetszik a lány, megnézem, de persze nem bámulom; ha nem, akkor pedig nem nézem meg. Igazából irreleváns, hogy mit gondolnak.

P.S.: az muszáj, nem "muszály".

2014. aug. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!