Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, a szex nektek is biológia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, a szex nektek is biológiai szükséglet, vagy csak egy kellemes vagy épp kellemetlen pluszt láttok benne?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Kellemes plusz alapvetően, de ha van lehetőségem, akkor igényem is a kihasználásra, tehát mondhatjuk biológiai szükségletnek.
2014. szept. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
miért, férfiaknál biológiai szükséglet?? nélküle meg fogok halni? ba zdmeg jókor szólsz
2014. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem az. :D
2014. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem biológiai szükséglet. 1,5 éve nem szexeltem, köszönöm, nagyon jól vagyok. :D Mikor kapcsolatom volt, és volt napi szex, teljesen hozzászoktam persze, olyankor rosszul esett, ha 1-1 nap kimaradt, de egyébként semmi ilyesmi. Egyébként sokkal inkább kellemes, mint kellemetlen.
2014. szept. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem biológiai szükséglet (annak ellenére, hogy nyilván életben lehetne maradni nélküle :-), és legalább annyira érzelmi szükséglet is.
2014. szept. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
Senkinek sem biológiai szükséglete a szex. Maximum plusz lehet, nem olyan mint pl az evés és az alvás. Amúgy kérdésedre válaszolva, nekem kellemes plusz és közelebb kerülünk egymáshoz a másikkal.
2015. aug. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Férfinak sem biológiai szükséglet, mert nem fordul fel az sem, ha nem ba$zik. Nem kell az ösztönökre fogni.

Egyébként nyilván kellemes, ha a partnerhez vonzódom, és érti a dolgát, meg figyel rám.

Ha nem, semmi értelme.

2015. aug. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A férfiaknak sokkal nagyobb a szexuális vágyuk, mint a nőknek. A férfiaknak a szex biológiai szükséglet, ami úgy kell, mint az étel, ital, vagy mint vécére menni. Ezek tények.


Ezt a nők nem érthetik, mert sokkal gyengébb a szexuális vágyuk. A nők szinte aszexuálisak a férfiakhoz képest. Egyetlen kivétel a nimfomániás nők, mert csak a nimfomániás nőknek van hasonló szexuális vágyuk, mint a férfiaknak.


A férfiaknak a szex és a szerelem egymástól független dolog. Tehát nem kell szerelmesnek lenni egy nőbe ahhoz, hogy a férfi szexelni akarjon vele.

2020. dec. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!