Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » K*rvának néznétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K*rvának néznétek egy ilyen gondolkodású lányt?

Figyelt kérdés

18 vagyok, és "kapcsolatfóbiám" van. Nem akarok kapcsolatot, soha nem is akartam. Viszont a szüzességem egyenesen "idegesít". El akarom veszíteni. Vágyom rá, de nagyon. Vágyom arra, hogy egy fiú lefektessen, aztán otthagyjon. Nem bántódnék meg, nekem ez így esne jól, szabad akarok maradni, és nem vagyok annak a híve sem, hogy a szüzesség hatalmas érték, és csak komoly kapcsolatban illik elveszíteni. Nem akarom lekötni magam, nem akarom, hogy valaki minden mozdulatomat figyelje, mindig segítsen, mert azt hiszi, nem vagyok elég önálló, vagy csak simán túl udvarias. Nincs szükségem arra, hogy istenítsenek, hogy idióta nyálas üzenetekkel halmozzanak, meg ilyen hülye nőnapi csecsebecsékkel meg gazokkal pakoljanak fel, amiket nem tudok hová tenni. Nem vonz ez az egész, már attól is falra mászok, hogy valakik mellettem cuppognak. Nekem csak szex kell. De az minél előbb, minél többet. Ennyire van szükségem. Majd huszon-x-évesen belemegyek egy komoly kapcsolatba, addig csak kizárólag SZEX kell. Szerintetek? Nagyon k*rvás, nagyon rossz?


Nincs rossz családi hátterem, nem csalódtam még sosem senkiben, de soha nem vágytam egy valakire, akire azt mondhatom, hogy a párom. Anyukámék több, mint 15 éve házasok, szóval nem is ebben kell keresni. Így alakult ki nálam. Egyébként nem vagyok egy elkallódott fiatal, 4,6 az átlagom, gimnazista vagyok, és érdekel a jövőm.



2013. máj. 2. 20:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
53%

Nem néznélek annak. Egészségedre, ha ez kell, hát ez kell. De ne nagyon hangoztasd, mert manapság ezt még mindig elítélik. Itt is ;)


23N

2013. máj. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
33%

Én egyetértek veled. Szerintem is nagy baromság, ez a "szüzesség érték" felfogás.Nem érték.Nem vagy k.rva, viszont itt jónéhányan majd jönnek leribancozni, mert teljesen le vannak maradva és még mindig úgy gondolják, hogy egy nőnek "legyen tartása" és csak kapcsolatban szexeljen -.-'

21L

2013. máj. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
75%
Nem gáz szerintem, elég idős vagy ahoz, hogy ezt te elhatározd, de csak olyannal csináld akiben megbízol, hogy ne beszéljen róla mindenki.. F/18
2013. máj. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
92%

Nahát, milyen érdekes vagy.

Ha úgy találkoznánk, hogy mindezt tudom rólad, akkor nem néznélek annak, de ha csak annyit látnék, amit csinálsz, akkor igen.

2013. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
81%

Hozzátenném: a váltottpartnerség a méhnyakrák egyik nagy katalizátora.


Szóval csak nyugodtan félj a kapcsolattól... ;)

2013. máj. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
57%
Rib.nc :)
2013. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
94%
Érzelmileg. értelmileg még gyerek vagy ezért nem vágysz kapcsolatra, testileg pedig már felnőtt és kívánod a szexet. Ez van. majd megkomolyodsz. Ha neked az úgy jó h egy senki fektet meg és úgy gondolod h később sem fogod bánni akkor hajrá. Félre értés ne essék nem csak arról van szó h én a szüzességet értéknek tartom (mert számomra az volt. Neki nem. Ennyi) én amúgy sem tudnék csak úgy egy számomra semmit nem jelentő ember alá csak úgy befeküdni. De ha neked ez jó.... hát egészségedre.
2013. máj. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
48%

Ez nem k*rvaság


De éld úgy az életedet ahogyan akarod,azt meg szard le hogy ki mit gondol rólad


Nincs semmi rossz abban ha valaki csak szexkapcsoaltot akar,egyáltalán nem csodálkozom az ilyen embereken,megértem őket

2013. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
59%
Neked komly szeretethianyod van, amit szexszel probalsz kompenzalni. De ettol nem leszel sem boldog, sem elegedett.
2013. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Utolsó: Legbelül lehet, hogy igen, de nem érzem úgy, hogy bárkinek is a szeretetére szorulnék. Olyan típusú ember vagyok (vagyis idáig mindig ilyen voltam), aki egyedül is teljesen jól elvan. Ezért is voltam önállóbb mindig is, mint mások a korosztályomban. Soha nem függtem senkitől, és mindent igyekeztem magamnak megoldani, mert nem szeretem, ha beleszólnak a dolgaimba, meg azt se, ha tökéletesnek tartanak (ez is a bajom a kapcsolatokkal), mert mindketten tudjuk, hogy tökéletes ember nem létezik. Viszont ezek a nagyon durva nemi vágyak csak mostanában jelentek meg...
2013. máj. 2. 20:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!