Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A kocsmába megismertem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kocsmába megismertem egy srácot, de az egyik ismerősöm majdnem kiütötte szegényt, de én meg szeretném ismerni a srácot, de ezek után nem tudom mit irjak neki?

Figyelt kérdés
2014. szept. 27. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Barmit irsz,szerintem jol fog esni neki :)
2014. szept. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Köcsög ismerősöd van mondhatom...

Miért akarta bántani?

(írd neki azt hogy ne haragudjon amiért ilyen pénisz volt a haverod és meg szeretnéd hívni engesztelésül egy kólára moziba állatkertbe stb.....)

2014. szept. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az abaj, kb. öt percet beszéltem a sráccal mert odajött az ismerős vergődni. Szóval abszolút nem ismerem a srácot, igyis hihetetlen hogy megtaláltam Facebookon, mert csak a keresztnevét mondta.
2014. szept. 27. 22:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Írhatod hogy "szia hogy vagy? Ne haragudj a multkorért stb stb.." Még témátok is lesz:-)
2014. szept. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!