Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok a lányba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a lányba akit itt megismertem ) :, de ő nem vesz engem emberszámba se, tanács?

Figyelt kérdés
Hagyjam őt vagy folytassam vele a beszélgetést napi rendszerességgel ?
2014. szept. 22. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Hagyd a pi_csába, olyan lánynak udvarolj, aki megérdemli!
2014. szept. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Emberszámba se? Akkor bizony ne fájdítsd a szíved, hagyd őt.
2014. szept. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Láttál már,de mégse :) ***** válasza:
Mondtad már neki?
2014. szept. 22. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mondtam..
2014. szept. 22. 23:10
 5/6 anonim ***** válasza:

szerintem hagyd én már koppantam hasonlóan. Bezsélgettünk itt egy ideig, eleinte jól alakult minden de a végére engem se vett emberszámba, de kerestem őt, ő válaszolt, utána napokra eltűnt. Akkor lemondtam róla már, végül írta hogy azért lépett le mert nem akar tőlem semmit, és azért írt nekem mert van benne annyi hogy legalább közli a dolgot hogy nem akar velem ismerkedni mert nem vagyok számára szimpatikus.


És legalább volt benne ennyi hogy pár nap után őszintén megírta az okokat és volt benne annyi hogy elköszönt, minthogy lelép szó nélkül.

2014. szept. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én a lelkemet kiteszem érte :(
2014. szept. 22. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!