Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet hogy már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet hogy már nem érdeklem a srácot?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Egy bő hete bejelölt egy srác, telefonáltam a buszon és a diákmunkám miatt mondtam a telefonba a nevem és elv. így jelölt be. Mondta hogy szimpinek tűntem neki. Beszélgettünk, többször rám írt és sokat beszéltük. Pár napig nem beszéltünk, akkor én írtam rá, hogy lássa hogy azért engem is érdekel. Akkor is sokat beszéltünk. És ez már több napja volt, ő nem jelentkezik már. Én nem akarok rámászni de nem értem, hogy miért nem ír meg keres ha alapból ő jelölt be ?

Ráadásul próbáltam célozni a talira, többször volt a beszélgetésben úgy h megkérdezhette volna, de hirtelen mindig elterelte a témát.. nem értem

(egyidősek vagyunk)

18L


2014. szept. 27. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem érdekled vagy elcseszettül suta
2014. szept. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az idealja!
2014. szept. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ha nem lennék az ideálja miért jelölt volna be azzal a szöveggel hogy szimpatikus vagyok?
2014. szept. 28. 00:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem van neki valaki más, de ha vele nem jön össze, akkor veled megpróbálja. Vagy valami ilyesmi lehet a képben.
2014. szept. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!