Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek komolyan érdeklem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan érdeklem ezt a srácot, vagy csak szórakozik?

Figyelt kérdés

sziasztok. Van egy srác több mint egy hete ismertem meg internetről, egy idősek vagyunk, de neki most van egy kapcsolata kb 8 hónapja járnak, de elmondása szerint a bnőjéből eleg van mert beszólogat és közönséges csak nehéz elválni ennyi idő után de szerinte szakít vele, meg én meghallgatom rengeteget beszélünk, komolyan mintha régóta ismerném, megbízható, de pont ezért mert valszeg nem lesz semmi barátként próbálom kezelni, csak az a baj h a képei alapján nagyon tetszik, nem is az a cica srác, és téll normálisnak tűnik mert olyanokat ír h azzal járjak csak akiben megbízhatok stb.. meg mesél rólam a barátaimnak, és kb 2 hét múlva találkoznánk, de nem is tudom nem akarok olyan lenni aki bekavarna v ilyesmi ráaádsul a bnője (nincsenek kitéve kapcsolatban) nagyon csinos, ezerszer szebb nálam de kinézem h bunkó

Én olyan átlagosan vagyok szép, nem annyira rajonganak a fiúk értem legalábbis élőben nem. Nagyon szeretném megismerni, de azért nem gondolom hogy szórakozna velem, mert látja rajtam h nem egy pcsa csaj vagyok akinek 1000 pasija volt.

Meg mondja hogy alig várja hogy megismerjen, és olyanokat írt h jó lenne ha a bnője olyan lehetne mint én mert én tökre megértem meg minden, meg persze ő is érdeklődik irántam írja h szép vagyok stb..

megbeszéltük h ez nem randi hanem baráti találkozó.. pár bnőm szerint hajtsak rá de nem is tudom.. nem vagyok az a nagy pasizós csaj nem is tudom h hogy csinálhatnám v érhetném el azt h tetszek neki..

ráadásul sok lánynak bejött már ő de nem bírja akik rámásznak. Én is jöttem már be fiúknak viszont én nem vagyok ebben a körben ilyen "népszerű".

Nem tudom hogy mit gondoljak a helyzetről..(már magamban azt kívánom h szakítsanak és h összejöhessünk de tudom h nem szép ilyet gondolni, és nem is akarok ezen gondolkodni inkább, ráadásul még meg se ismertem)

Am egy városban lakunk, nincs messze a sulink lehet h hamarabb is összefutunk

17L


2013. ápr. 27. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én szerintem amíg van barátnője hagyd. Gondolj bele ha netán összejöttök akkor veled nem csinálná ezt meg?
2013. ápr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
mondjuk igazad van.. de ő is mondta h barátilag meg ha megromlik egy kapcsolat.. nemtom..még jöhetnek vélemények!
2013. ápr. 27. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennek a srácnak nagyon szimpatikus vagy, bármi lehet még belőle! Drukkolok neked!;)
2013. ápr. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm nagyon aranyos vagy remélem h tényleg nem csak szórakozik, de barátnak is jó:)
2013. ápr. 29. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!