Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kéne reagálnom?

Figyelt kérdés

Egyik fiúbarátommal néhány hónapja megy a huzavona. Volt köztünk egy s más, de ő többet akart én meg (még) nem... A lényeg, hogy sikerült közös nevezőt találni, barátok maradtunk, és (elmondása szerint) túl is tette magát rajtam, már van barátnője akivel jól megvannak. Mégis olykor elkezd féltékenykedni, legutóbb pl az exemre, máskor haverokra ha valakiről beszélek neki (de náluk azért szolidabban). Hogy kéne ezt kezelnem? Azért kérdezem, mert elvileg már lezártuk a dolgokat, de úgy tűnik mégsem... Beszéljek vele nyíltan? Szembesítsem azzal amit csinál? Vagy hagyjam szó nélkül?

Nem szeretném ha megszakadna a barátságunk, mert fontos nekem, ezt ő is tudja...


2014. szept. 28. 13:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt már elcsesztétek, már csak idők kérdése az egésznek :)
2014. szept. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
"Beszéljek vele nyíltan? Szembesítsem azzal amit csinál?" Hogy nem qurva egyértelmű?!
2014. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2# nem egyértelmű, mert félek, hogy ha megint elkezdünk érzésekről beszelni, rossz lesz neki...
2014. szept. 28. 13:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem már így is rossz neki, hogy akkor kikosaraztad. Ő még mindig lát benned valami esélyt. Van egy olyan érzésem, hogy a barátnője csak enyhíti a bánatát.
2014. szept. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!