Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a párom testvére? "bejövök neki"? Hogyan kéne kezelnem/reagálnom?

Figyelt kérdés
Párommal 4 hónapja vagyunk együtt (ő 20/f én 19/l) a bátyja (38 éves) úgy érzem kicsit furán viszonyul hozzám... Az még hagyján hogy elsüt egy-egy perverzebb viccet, erre egy szavam sem lehet, párom is ugyan úgy "benne van", férfiből vannak... Viszont az már inkább zavar, hogy pl. mikor párommal "reggel" felébredünk (hétvégén kb 11-12 óra körül) szerintem evidens, hogy ébredés után 5 perccel még ágyban vagyunk esetlegesen ruha nélkül... De őt ez nem zavarja, párom kimegy wcre, vagy kv-t csinál, ő meg bejön hozzám beszélgetni. Fekszem a takaró alatt, egyszál semmiben, ő meg pont akkor akarja kölcsönkérni a könyvemet... Mondom neki, hogy most épp nem vagyok túlöltözve, így nem fogok kiugrálni az ágyból, erre ő: miért muszáj hozzá felöltözni? Vagy pl. barátnőjével ott vannak (amúgy bírom a csajt nagyon, meg a kisfiát is), egyszer csak elkezdni látványosan csókolgatni a csajt, felkapja, dobálja, közben meg engem néz... Ha találkozunk vagy elköszönünk, jön puszit adni, úgy átkarol meg magához húz, ahogy én azt csak olyantól viselem jól akivel mondjuk randizgatok vagy ilyesmi (csak pl. volt). Ha 3-4 vagy esetleg több fős társaságban vagyunk, szinte mindig rám néz, hozzám beszél ha sztorizik... Lehet hogy paranoiás vagyok, ez esetben nyugtassatok meg, hogy csak beképzelem a dolgokat... De nekem ez már egyre kellemetlenebb. Nem tudom hogy viszonyuljak hozzá, nem akarok bunkó lenni, de elkerülni se tudom, hogy találkozzunk.
2013. márc. 4. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem csak egyszerüen ne vegyél róla tudomást. Hátha észre veszi magát. Viszont ha tényleg beprobálkozik, mindneképp szólj a párodnak róla.
2013. márc. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mondd el neki, hogy téged zavarnak ezek a dolgai. Vagy kérdezd meg tőle miért csinálja.

Ha utalást tesz arra, hogy tetszel neki vagy ilyesmi, akkor mondd azt hogy ez kellemetlen szituáció a számodra és Te nem akarsz tőle semmit, hagyjon békén.

2013. márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem mond el ezt a párodnak is és ez neked kellemetlen így.
2013. márc. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy bejössz neki, de az is lehet, hogy neki ez a természetes. Gondolkodj és a szerint add a válaszokat. Pl: Könyv kölcsönkérés pucéran: Azért muszáj felöltözNÖM, mert az öcséd bnöje vagyok és engem ugy neveltek, hogy akkor vele pucérkodjak, ne az egész rokonságával. Szerinted rosszul neveltek? Látványosan csokolgatja a csaját, de téged néz: Szolsz a btodnak, hogy látod, milyen aranyosak igy? Látszik, hogy mennyire szereti a bnöjét.

Szoval nyilvánosságot adni az esetleg félreérthetö gesztusoknak ugy, hogy azt is bemutatod erre te nem vagy vevö.

2013. márc. 4. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2013. márc. 4. 10:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is egyértelműen húzd meg a határokat. Ha bemegy, amikor nincs rajtad semmi, már az ajtóból küldd ki. Nyugodtan mondd meg, hogy még nem öltöztél fel, legyen szíves kint megvárni, amíg megteszed. Ha értetlenkedik, legyél határozott, ne engedd, hogy feszegesse a határokat. A többivel ne foglalkozz, mármint ne keresd vele a szemkontaktust, pláne ha a csaját csókolgatja.
2013. márc. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!