Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akit sokat bántottak suliban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akit sokat bántottak suliban, hogyan küzdje le az önbizalomhiányát és a paranoiáját?

Figyelt kérdés
Egyszerűen mondanak nekem valamit, és már rögtön sértődés lesz a vége. Holott lehet, nem is kellene támadásnak vennem. Kevés az önbizalmam is, nem látom az értékeimet se... Hol nagyon szépnek és okosnak, hol csúnyának és butának tartom magam.

2014. szept. 28. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Kezdj el testépíteni.
2014. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aha, lány vagyok.
2014. szept. 28. 14:47
 3/8 anonim válasza:
egyetértek az elsővel:)) kezdj el edzeni pl:kondi,street workout,fegyencedzés hidd el sokat fog segíteni csak kitartás kell hajrá!!!!!
2014. szept. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem régen sokat bántottak a suliba, csúfoltak meg ilyenek.. De sose foglalkoztam velük csak kinevettem őket hogy csak ennyire képesek. Kezdj el gyúrni attól lehet egy kis önbizalmad.
2014. szept. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem is állandóan piszkáltak, én is mindent egyből sértésnek vettem. Bár még mindig nincs elegendő önbizalmam, azért azóta több lett. Mert elkezdtem edzeni, úgy-ahogy tömegnövelő étrenddel. És ha lány vagy? Én is az vagyok, de ez mért lenne kifogás, lányokon már nem is lehet izom, vagy mi??Én azóta jobban érzem magam. Egyrészt, mert az edzés meglátszik, másrészt meg csak simán boldoggá tesz. Szóval én is azt ajánlanám, még ha nem is testépítésként, de hobbiként mindenképpen.
2014. szept. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az edzés semmit nem ér! Sokáig napi több órát tornáztam, meg is látszott az eredménye, mégsem lett semmivel több önbizalmam. Úgyhogy ez úgy hülyeség, ahogy van. Maximum akkor van értelme, ha kizárólag abból ered az önbizalomhiányod, hogy piszok sz...r alakod van.
2014. szept. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Amúgy nem sz..r az alakom... Nem abból fakad. Kicsit fogynék, de nem az a bajom. Hanem, hogy sokszor kipécéztek, meg bántottak.
2014. szept. 28. 16:14
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, éppen ez az. Nekem sem volt különösebb baj az alakommal, nem az volt a probléma, úgyhogy a mozgás kicsit lefoglalt, de nem javított a helyzeten. Sajnos nekem még idősebb koromra sem sikerült leküzdeni az önbizalomhiányt, úgyhogy bár tudnám a jó megoldást. :/
2014. szept. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!