Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszem a legjobb fiú barátomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem a legjobb fiú barátomnak?

Figyelt kérdés
Teszteltük, hogy zavarba jövök-e, ha 2 percig nézem. Ott volt még pár barátunk is, ők mérték az időt. Cukkolt, hogy miért sütöm le a szemem, miért mosolygok, és tiszta közel jött, megkérdezte, hogy biztos nem vagyok zavarban? Mondom: biztos. Lepillantott kétszer a számra, és aztán letelt az idő. Mindig az én vállamat öleli át, pedig van egy csomó lány barátja... Félek, hogy csak játszik velem, és én meg teljesen bele szeretek, aztán ennyi. Na most mit tegyek? Egyébként osztálytársam.
2014. szept. 28. 18:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Farkasszemeztetek? :D

Amúgy nincs ebbe semmi,nekem is tetszik a legjobb lánybarátom,de elfogattam hogy csak barátok lehetünk.

2014. szept. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem farkasszem. Csak néztük egymást. Ezt megcsinálta egy másik lány barátjával, de vele csak hülye fejeket vágott, meg nevetett.:D nehéz....
2014. szept. 28. 18:32
 3/5 anonim válasza:
Mennyi idős vagy? 15? :) Valószínűleg teszel neki. Mivel olyan nincs hogy fiú lány barátság mert ha sexre kerűlne a sor úgyis benne lenne mindkét "barát". Azért ilyen egyneműek barátságában még csak szóba se jön! (persze csak akkor ha nem valami genetikai error) Aki mást mond az hazudik! Te is ilyeneket kérzedgetsz itt, idegenektől… mikor úgyse ismerünk se téged se őt sem a helyzetet. Neked tetszik és el is lennél vele komolyabb dolgokban is. Mert ha nem így lenne ezen nem is gondolkoznál.
2014. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

14 éves vagyok.

Persze, nyilván nem ismer minket itt senki ezért pontos választ nem lehet adni, csak gondoltam, megkérdezem, mások mit gondolnak erről.

2014. szept. 28. 19:34
 5/5 anonim válasza:
Fog meg magadnak! :) Vagy várj! Sok lány barátja van. Inkább ne. Már az előző gondolat menet miatt. Hiányzik neked egy olyan kapcsolat amiben a párodnak több az elentkezőnemű "barát"? Kell az? Úgyis féltékeny lennél. Mert olyan sincs h ne legyen valaki féltékeny ilyen dolgokban. Főleg ha szereti…
2014. szept. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!