Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a nő szexi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez a nő szexi vagy már túl kövér?

Figyelt kérdés
[link]
2014. szept. 29. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez egy emberi torzó, ami ráadásul eléggé furcsa pozíciót vesz fel. Ennyiből nem lehet megállapítani.
2014. szept. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem szexi, nekem bejön :)
2014. szept. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Dugnám
2014. szept. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
[link] ezen jobban látszik.
2014. szept. 29. 16:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Női szemmel szerintem van rajta fölösleg bőven, de még nem a hájas kategória. Amúgy lehet más lenne ha normális ruhát venne fel (a 2. képen az nagyon nem az alkatához való) és nem olyan tükörbe villogna ami formája miatt vékonyít.
2014. szept. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szexi. Kellemes, nőies, sunázni való :) Jöhet!
2014. szept. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Női szemmel mondom szerintem nagyon is jó! Férfiként pont az ideálom lenne...:)
2014. szept. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem, se nem szexi, se nem túl kövér. Én az ilyen fehérbőrű húsos kategóriába sorolnám, ami nekem nem jön be, semmi izom, semmi feszesség, csak a puha háj. Mi lesz, ha erre még ráhízik?
2014. okt. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!