Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy valaki nem talál magához illő párt?

Figyelt kérdés

Lenne, csak 15 évvel idősebb. Mintha az apám lenne pedig mindenben passzolnánk.

Egyes emberek miért nem találják meg a magukhoz illő nőt/férfit??

Ezek szerint a sors nem rendelt melléjük senkit sem? Vagy meddig kell még várni? Egyedüllétbe be lehet dilizni?



2013. dec. 15. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. dec. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 viktorvarga ***** válasza:
100%
ha csajvagy akkor nemgáz a 15 év.ne mással foglalkozzál h kimitszól.
2013. dec. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2013. dec. 15. 18:32
 4/8 KelemenVikii válasza:
100%
hidd el előbb-utóbb megtalál mindenkit a nagy Ő:) am ha gondolof menj szórakozóhelyekre ismerkedni vagy ilyenek.és a kapcsolatban nem szàmít a kor!:)
2013. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem találnak sokan mert tinikorukban túl sok Disney mesét néztek pk Hófehérke,Hamupipőke,stb....és várják a szőke herceget a lovon... :) Viccet félre téve.... Sokan egy találkozótól azt a bizonyos pluszt(amit még ő maga se tud,hogy micsoda ha ,megkérdezed),szikrát várják. A szikráról....Ennyire hogy leeht valaki primitív,hogy első találkozón szikrát akar,mikor kb azt se tudja a másikról,hogy kicsoda? :D Ez a dolog szerintem szép lépcsőzetesen épül fel....Sokan a saját agyszüleményüknek,KÉPZELETBELI VILÁGUKNAK megfelelő partnert keresnek,és csodálkoznak,hogy nem találják,mert ez a világ amit ŐK kialakítottak magukban annyira összetett,komplikált,hogy mindig lesz alami ami miatt az illető nem jó neki.... :)
2013. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet,h mer' tapasztalás útján kell tanulni, és a fejlődéshez az egyedüllétet is meg kell tapasztalni,h adott személynek jót tesz a fejlődésének? Én amúgy nem tudom.
2013. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

5. Na végre valaki leírta! :)


Amúgy van aki annyira különc, hogy nem talál emiatt...és igen, bele lehet dilizni, én már tök őrült vagyok. Olyan arckifejezésem van már, mint Jinx-nek. XD


18/L

2013. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
SZtem a párok azért illenek össze mert nagyon jól el tudnak nézni a másik kis hibája mellett:D
2013. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!