Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet valaki annyira részeg, hogyha van valakije, és mindig azt mondja neki, hogy még soha senkit nem szeretett úgy, mint őt, de mégis az első olyan alkalommal, amikor talál valaki olyat, aki hajlandó lefeküdni vele, akkor megteszi?

Figyelt kérdés

2014. márc. 9. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
persze, az alkohol csodákra képes
2014. márc. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
nem. aki hűséges részegen is az
2014. márc. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
a választ te is tudod
2014. márc. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Noydra ***** válasza:
100%

Alkohol nem kifogás.

Ffinál főleg nem.

Vagy annyit iszol, hogy még tudd mit csinálsz, vagy annyit, hogy fel sem áll.:D

2014. márc. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

nem férfi

lány lány kapcsolatról van szó

2014. márc. 9. 23:20
 6/13 anonim ***** válasza:
az lényegtelen
2014. márc. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én amikor bitang részeg voltam (annyira, hogy állva elaludtam), akkor sem csináltam akkora marhaságot, hogy megcsaljam a barátnőmet. Aki erre hivatkozik, az kamuzik...


Ha verekedést provokálna valaki és erre hivatkozna, az még hihetőbb lenne...

2014. márc. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A kis mennyiségű alkohol oldhatja annyira a gátlásokat, hogy bekövetkezik az említett dolog. Persze, ha valaki tényleg őszintén szereti a "valakijét", akkor eleve nem megy bele olyan alkoholizálós helyzetekbe, ahol ez bekövetkezhet.
2014. márc. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha hűséges nem teszi meg. De, ha nem az akkor simán aztán perszeg az alkoholra fogja. :D
2014. márc. 9. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
és mitől függ a hűség? vagy az csak egy tulajdonság, ami vagy valakinek megvan vagy nincs?
2014. márc. 9. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!