Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nem erdemel figyelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem erdemel figyelmet egy olyan csaj, aki igy van feloltozve, es igy all rajta a ruha?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2014. szept. 29. 21:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Miért érdemelne valaki csak a ruhája miatt figyelmet? Ezek az alakok meg csinosak, de átlagosak, most csak attól még senki nem lesz bombanő, hogy nincs durván elhízva :D
2014. szept. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nemtom ezzel a szerelékkel semmi gond nincs szerintem. Olyan titkárnős, és nekem tetszik.
2014. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

mivan?:D

ezt nem vágom...jól néz ki mindkettő,bár nekem az első jobban bejön

2014. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Miért nem magadról teszel fel képet,mondjuk,kitakart arccal? Te lehet nem így nézel ki? Ha felteszel egy kérdést képpel,akkor vállald is magad,ne ilyen képekkel gyere,ez a csaj nagyon is jó,most lássunk Téged! Van önbizalmad?!
2014. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egy ilyen szett volt rajtam, piros szoknya, fekete blezer, fekete magassarku, ki is parfumoztem magamat, az arcom szep, es elmentem egy pasi mellett, es meg csak eszre sem vett, pedig mas csajokon ilyen pocho volt hosszunadraggal.
2014. szept. 29. 21:23
 6/15 A kérdező kommentje:

Van onbizalmam, de nem fogok feltenni magamrol kepet, mikor talalok masrol is hozzam hasonlot.

Amugy meg nagyon kritikus vagyok magammal szemben, es erre a szerkomra meg en is azt mondtam, hogy jo no vagyok benne, erre egy pasi nem kepes ram felfigyelni

2014. szept. 29. 21:25
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha előttem elmennél én biztos jól megnéznélek nyugi :D Csak írd le merre szoktál mászkálni, és meg lesz oldva a problémád. :)
2014. szept. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Engem csak egy pasi erdekel. A heten azt hittem, hogy en is erdeklem ot, de mint mondtam, ram se nezett.
2014. szept. 29. 21:31
 9/15 A kérdező kommentje:

Utolso!

Latszik, nem ismersz! Nem szallok vitaba veled, mert ugysincs kivel

2014. szept. 29. 21:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Már ne is haragudj, de a 2 csaj a képen tűz és víz. Mégis, hogy lehetnének hozzád hasonlók vagy az egyik hasonlít vagy a másik? Egyébként enyhe nagyképűség szaga van az írásodnak, egy nőnek nem feltétlenül csak a testével kéne tudni érvényesülni (bár tudom ez igen népszerűtlen felfogás manapság). Hogy a kérdésedre válaszoljak, ízlés kérdése. Lehet, hogy a pasinak nem jön be ez a fajta öltözködés lehet nem olyan csajt akar magának aki azt hiszi ha kiöltözik egyből a lába elé borul a kiszemeltje. Fiatal lehetsz ha így felháborodsz azon, hogy nem bámult meg egy pasi (és kicsit primitív is, szomorú hogy szerinted ez a módja a pasizásnak). A jövőre nézve annyit mondok, hogy készülj fel mert ezzel a mentalitással sok csalódás fog még érni.
2014. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!