Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nektek ez komolyan vonzó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bino kérdése:

Srácok, nektek ez komolyan vonzó?

Figyelt kérdés

Ma volt az évnyitó, több csaj is miniruhában jött be. Ezzel semmi bajom, de ha a fél s**ge kint van a csajnak és lehajol (bepucsít, beterpeszt)az nem taszító?

Kint volt a s**ge meg be lehetett látni a bugyijába.. A fiúk meg tátott szájjal nézték.

(Gimnáziumban volt ez, én 10.-es lány vagyok)



2013. szept. 2. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hm, fincsi 10.es, félig kilógó seggel...

NEm, fúj, el vele...

Vaaaaagy, a legszebb látvány, és a legkönnyebben megkapható csajok általánosan elfogadott "egyenruhája" ez.

Ezért nézni jó.

Igaz én ilyen csajtól semmit nem akarnék, nem bírom a ri bancokat...

2013. szept. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ribik. Csak nézni jó őket, vagy még azt sem...
2013. szept. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ááá nem, egyáltalán nem az... Az már persze más kérdés, hogy az egyénisége valószínűleg nem az, de a látvány attól mg akaratlanul is az.
2013. szept. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Kérdésedben a válasz:

"Kint volt a s**ge meg be lehetett látni a bugyijába.. A fiúk meg tátott szájjal nézték."

Igen nekünk ez bejön. Ingyen kukkolda. :) Teljesen jó. Szeretjük a nyarat amikor rövidülnek a szoknyák/nadrágok, imádjuk a cicanacit, mert minél feszesebb annál jobban kidobja a lány fenekének formáját (néha a puncit is ki lehet venni egy-egy tevepata esetén). Ennyi erővel járhatnátok meztelenül is. :D

2013. szept. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek a fiúk olyan csatát vívtak, amiben ember fia nem győzhet. Igen, ez vonzó nekünk. De csak egy dugás erejéig.
2013. szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt én is néztem volna :D hova jársz hogy veled ilyenek történnek?
2013. szept. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy vonzó! :)
2013. szept. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 hunbula ***** válasza:
Megnézni megnézi, baj is lenne ha nem. Egy gimnazista fiúnak még az is lehet, hogy ez az etalon. De mire felnőnek agyilag (már amelyiknek sikerül), realizálják hogy egy ilyen nőtől mit lehet elvárni és mit nem, és ha van egy kis esze, egy-két alkalomnál többre nem érdekli.
2013. szept. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!