Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kijutni a friend...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kijutni a friend zone-ból?

Figyelt kérdés
Eléggé mélyen benne vagyok...

#szerelem #friend zone #fuck the friendzone
2014. szept. 29. 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2014. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
lány/fiú vagy ? kezeld úgy az illetőt hogy érezze nem csak barátként tekintesz rá. kedveskedj neki , törödj vele és ha ez sem segít akkor :/
2014. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Eddigi tapasztalataim szerint sehogy. Vagyis nagyon kicsi esély van rá.
2014. szept. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 fahéjas Alien ***** válasza:
Minek barátkozol azzal, akitől mást szeretnél? - a te kezed is benne van, hogy barát zónába vagy. Idejében kellett volna nőként viselkedni az adott személlyel, talán ... és nem csak papucsoskodni, meg vinni a táskáját.
2014. szept. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Lány, nem fogható fel ez az egész végül egy ugródeszkának? De most a szándékait se értem, hol azt írja, hogy szeret és nem tud nélkülem élni. Hol azt, h a legjobb barátjának tekint.
2014. szept. 29. 22:24
 6/15 A kérdező kommentje:
Úgy értem, ő a lány.
2014. szept. 29. 22:26
 7/15 anonim ***** válasza:
Visszamész a pálya elejére, legyakod a sárkányt, jól megdugod a királylányt és a végén elballagsz a naplementébe. Akkor tutira fülig belédesik!
2014. szept. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mondasz valamit Fahéjas Alien, nem is vitatkozom az igazammal, sajnos nem voltam tisztában a helyzettel akkor még és az érzéseimmel és ezért elcsesztem, csak most nemrégiben törtek fel ezek és már vagy egy 1,5 éve barátok vagyunk. Sokat tudok róla és ő is rólam, szinte minden nap beszülünk. Mindenesetre beleléptem bbe a gödörbe és arra vagyok kíváncsi, hogy is lehet kijutni, persze ha lehet.
2014. szept. 29. 22:29
 9/15 anonim ***** válasza:
attól h azt írja szeret téged ez nem feltétlenül jelenti azt h "úgy szeret " téged csak nagyon szeret mint egy barátot kell :) én csak tudom nekem is vannak fiú barátaim és szoktam is mondani nekik h szeretem öket és ebben semmi szerelem meg ilyen dolog nincs
2014. szept. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
én tényleg azt tudom mondani hogy ne barátként kezeld hanem nőként :D és akkor talán menni fog , de ha nem akkor meg majd jön más :)
2014. szept. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!