Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek gáz ha valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha valaki 18évesen házasodik, feleség lesz?

Figyelt kérdés
nektek mi a véleményetek erről?
2014. szept. 29. 23:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nő vagy, akkor nem.
2014. szept. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mindig is furcsállottam, és fogom is, de nem bíráskodok más felett. Legyenek boldogok.
2014. szept. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

szerintem elég gáz ja. Mondom ezt úgy,hogy anyám engem 19 évesen szült. De az másabb világ volt azért. Akkor ez nem ment ritkaságszámban. Én pl. el nem tudtam volna képzelni ezt 18 évesen,de még most se..


21f

2014. szept. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
nem gáz, de a lány biztos jó ronda.
2014. szept. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Röviden: korai. Szerintem egy elhamarkodott baromság, de én csak örülni tudok bárki boldogságának, hajrá! 18 évesen -jó esetben- azért még pár évig biztos tanulsz, akár egyetemen, akár szakmát, és a jó ég nem tudja, hogy hová fogsz elkallódni közben/utána. Másfelől meg 18 és 30 között elég sokat tud még változni az ember, és lehet, hogy azok a dolgok, amire 18 évesen azt mondta, hogy mennyire vonzó számára, 10 év múlva jó esetben közömbös, rossz esetben akár visszatartó is lehet a partnereknél...franc se tudja. Igazából nem mondhatom azt, hogy biztos nem működik, mert egyfelől nem ismerem az illetékes menyasszony-jelöltet, másfelől akkor sincs garancia a halálig tartó együttlétre, ha előtte 10 évig együtt élnek. Inkább csak pénzkidobás az egész- szerintem.
2014. szept. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Embere válogatja.

Ha szeretitek egymást, és valóban úgy érzitek, hogy itt van az ideje, és ki fog tartani életetek végéig, akkor nem gáz.

2014. szept. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!