Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlságosan kötődök hozzá egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan kötődök hozzá egy éjszaka után, smsekkel és hívásokkal zaklatom, mit tegyek? Hogy alakítsam úgy, hogy ne tűnjek ilyen zaklatónak vagy kislánynak?

Figyelt kérdés

2014. szept. 30. 17:33
1 2 3
 11/21 Költőnő? ***** válasza:
100%
mert nem akar teljesen bunkó lenni.
2014. szept. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
akkor hogy lehetne ezek ellenére ebből mégis valami? nekem nagyon kell ő
2014. szept. 30. 18:46
 13/21 Költőnő? ***** válasza:
100%
sehogy, mert neki viszont nem kellesz te.
2014. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha ő nem fog újabb találkozást kezdeményezni,akkor semmi esélyed!


Akadj le róla.Gondolom már eltelt 13 nap,ha szept.30án írtad ki a kérdést....

2014. nov. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
100%

Kérdező!


Beleestél egy nagy hibába,nem tartottad be a szabályokat!Az egyéjszakásból ritkán lesz komoly kapcsolat.A szabály az,hogy az egyéjszakást ne vedd komolyan,azárt egyéjszakás mert csak szex és semmit több.Gondolom ezt jó előre tudtátok.Szóval ha valamit akarsz kérdező,akkor kérdezd meg tőle,beszélj az érzéseidről,mond el neki,hogy lehet belezserettél,de azt is vedd bele,hogy lehet nemet mond és nem fog veled foglalkozni.Azért a legtöbb esetben az egyéjszakás csajoktól a pasik nem szoktak nagyon többet akarni.

2014. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
szerintem dugjál mással is
2014. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
#5: engem zaklathatnál, de nem telefonálással. Napi 1-2 sms, email belefér.
2014. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Ha nem kellesz neki,akkor így is,úgy is zaklatásnak vesz bármit,amit teszel,és nem nőnek fog tartani,hanem kislánynak.Ez nem azt jelenti,hogy az is vagy,viszont ő így gondolkodik,mert nem kellesz neki.Máskor ne menj bele ilyesmibe,mert láthatólag nem tudod kezelni a helyzetet,hiszen érzelmeket is viszel bele.Tapasztalatból mondom,ebbe a hibába én is estem már bele,bár nem egyéjszakásnál.
2014. nov. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
egyre rosszabb a helyzet, kb idegennek tekint, alig beszélünk, bár már nem zaklatom. hogy hívjam fel a figyelmét?
2014. dec. 4. 18:33
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj,te Nő!


Azt helyesen teszed,hogy leálltál azzal,hogy keresed,én is azt tettem.Most az a fázis van,amikor levegőnek néz,de ilyenkor is muszáj erősnek maradnod.Ha látja,hogy nélküle is boldog vagy,akkor az jön le neki,hogy igen,ez a csaj kicsit buta volt,de nélkülem is erős.Ha tényleg neked szánta a sors,akkor rájön idővel,mit veszített,de most hagynod kell,hogy magába szálljon.Szóval hagyd egy ideig békén.Mondjuk pár hétig,akár egy hónapig.Most én is ezt csinálom.Ennél jobb recept szerintem nincs.

2014. dec. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!